X
محرم اکبرزاده شهردار خوی با اشاره به مصوبات کمیته ارتقای سیما و منظر شهری شهرداری:اجرای پروژه های مختلف زیباسازی و نورپردازی در خیابان طالقانی

محرم اکبرزاده شهردار خوی با اشاره به مصوبات کمیته ارتقای سیما و منظر شهری شهرداری:اجرای پروژه های مختلف زیباسازی و نورپردازی در خیابان طالقانی

تصویب نصب الِمان پرستار در میدان پرستار

  • طراحی های جدید مبلمان شهری برای اجرا در معابر و پارک های سطح شهر صورت می گیرد

 

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از بررسی طرح های جدید حوزه سیما و منظر شهری خبر داد.

 

محرم اکبرزاده با اشاره به برگزاری تشکیل جلسه کمیته ارتقای سیما و منظر شهری شهرداری خوی اظهار داشت: کمیته ارتقای سیما و منظر شهری شهرداری با حضور مدیران  بخش های مختلف شهرداری تشکیل شده و نسبت به بررسی ابعاد مختلف طرح های مربوط به زیباسازی و ارتقای سیمای شهری اقدام می شود.

 

شهردار خوی گفت: زیباسازی شهری و اجرای پروژه های مختلف برای ایجاد جاذبه های مناسب و چهره مناسب شهر در کنار پروژه های نورپردازی بعنوان یکی از اولویت های اصلی شهرداری در دستور کار قرار گرفته و جلسات مختلف کمیته سیما ومنظر شهری در راستای تحقق اهداف شهرداری در این حوزه بصورت مستمر برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: ششمین جلسه کمیته ارتقای سیما و منظرشهری شهرداری در راستای بررسی طرح های مربوط به الِمان پرستار، ساماندهی و اجرای پروژه های مربوط به زیباسازی خیابان طالقانی و مبلمان شهری تشکیل شده و طرح های مختلف بررسی و به بحث و گفتگو گذاشته شد.

 

اکبرزاده گفت: طرح ساماندهی خیابان طالقانی به عنوان یکی از خیابانهای اصلی شهر هسته مرکزی شهر به تصویب رسیده و در کنار اجرای پروژه های نورپردازی و استفاده از سنگ های نورانی در سطح پیاده رو، سنگ فرش های پیاده روها نیز از سنگ های اسپراخان بصورت مستطیلی شکل و حصیری اجرا می شود.

 

وی گفت: بررسی و اجرای نوع نیمکت،سطل زباله و گلدانهای سنگی به همراه نیمکت های ویژه نیز در پیاده روهای این خیابان صورت می گیرد.

 

شهردار خوی اذعان داشت: الِمان پرستار نیز پس از بحث و بررسی های مختلف فنی، همراه با تغییرات نهایی طرح، به ارتفاع 6 متر در میدان پرستار نصب خواهد شد.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: طراحی های جدید مبلمان شهری برای نصب و اجرا در خیابانها و پارکهای سطح شهر صورت می گیرد.

 

مطلب قبلی بازدید شهردار خوی به همراه مدیران شهرداری از گالری آثار استاد نادر جلال
مطلب بعدی دکتر مقدم رئیس شورای اسلامی شهر: آغاز بررسی تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر درآمد های پیشنهادی سال 98 شهرداری خوی
Print
113

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان