X
محرم اکبرزاده شهردار خوی: بهبود عبور و مرور شهری و حمل و نقل شهری یکی از بخش های تاثیر گذار در افزایش رفاه عمومی و بهسازی فضای شهری است.

محرم اکبرزاده شهردار خوی: بهبود عبور و مرور شهری و حمل و نقل شهری یکی از بخش های تاثیر گذار در افزایش رفاه عمومی و بهسازی فضای شهری است.

محرم اکبرزاده افزود: از مهمترین بخش های عمرانی شهرداری، بخش حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری است که در راستای بهسازی فضای شهری صورت می گیرد و اعتباری بالغ بر  276 میلیارد و 500  میلیون ریال در این بخش برای سال جاری پیش بینی شده است.

وی افزود: پروژه های زیر سازی، جدول گذاری و آسفالت معابر شهری نیز در بخش حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهریِ بودجه عمرانی شهرداری قرار دارد که 199 میلیارد ریال اعتبار به پروژه های آسفالت ریزی، جدول گذاری و زیر سازی اختصاص دارد.

وی یادآوری کرد:  اجرای کمربندی حد فاصل پل خاتون تا جاده قطور، اجرای عملیات ادامه بلوار شیخ نوائی، اجرای عملیات های زیرسازی در سطح شهر، آسفالت ریزی و لکه گیری محل حفاریهای نواحی چهارگانه، اجرای روکش آسفالت کمربندی شهید حجازیفر، ساماندهی ورودیهای شهر، آماده سازی و جدول گذاری و اصلاح جداول در نواحی چهارگانه شهرداری و تکمیل عملیات جدول گذاری در کمربندی شهید حجازیفر از جمله پروژه های پیش بینی شده در این بخش از اقدامات عمرانی شهرداری خوی می باشند.

وی افزود:  بخش دیگری از بودجه عمرانی در بخش عبور و مرور شهری بر می گردد به پروژه های پیاده روسازی  که در مجموع 19 میلیارد ریال برای بخش حمل و نقل و عبور و مرور شهری پیش شده و شامل اجرای پروژه هایی چون  بهسازی قسمتی از پیاده رو باند سبز ضلع جنوبی 45 متری شهید شرفخانلو، پیاده روسازی در منطقه 1 و 2، احداث پل روی رودخانه و احداث و تکمیل زیرگذر و روگذر، احداث تقاطع غیر همسطح پل خاتون، نصب پل عابر پیاده در سطح شهر و اصلاح پل های موجود در سطح شهر می باشد.

مطلب قبلی آیین تجلیل از معلمان زنجانی
مطلب بعدی مرزنشینان بانه در انتظار تعیین تکلیف
Print
41

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان