X
محرم اکبرزاده شهردار خوی: بهبود عبور و مرور شهری و حمل و نقل شهری یکی از بخش های تاثیر گذار در افزایش رفاه عمومی و بهسازی فضای شهری است.

محرم اکبرزاده شهردار خوی: بهبود عبور و مرور شهری و حمل و نقل شهری یکی از بخش های تاثیر گذار در افزایش رفاه عمومی و بهسازی فضای شهری است.

محرم اکبرزاده افزود: از مهمترین بخش های عمرانی شهرداری، بخش حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری است که در راستای بهسازی فضای شهری صورت می گیرد و اعتباری بالغ بر  276 میلیارد و 500  میلیون ریال در این بخش برای سال جاری پیش بینی شده است.

وی افزود: پروژه های زیر سازی، جدول گذاری و آسفالت معابر شهری نیز در بخش حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهریِ بودجه عمرانی شهرداری قرار دارد که 199 میلیارد ریال اعتبار به پروژه های آسفالت ریزی، جدول گذاری و زیر سازی اختصاص دارد.

وی یادآوری کرد:  اجرای کمربندی حد فاصل پل خاتون تا جاده قطور، اجرای عملیات ادامه بلوار شیخ نوائی، اجرای عملیات های زیرسازی در سطح شهر، آسفالت ریزی و لکه گیری محل حفاریهای نواحی چهارگانه، اجرای روکش آسفالت کمربندی شهید حجازیفر، ساماندهی ورودیهای شهر، آماده سازی و جدول گذاری و اصلاح جداول در نواحی چهارگانه شهرداری و تکمیل عملیات جدول گذاری در کمربندی شهید حجازیفر از جمله پروژه های پیش بینی شده در این بخش از اقدامات عمرانی شهرداری خوی می باشند.

وی افزود:  بخش دیگری از بودجه عمرانی در بخش عبور و مرور شهری بر می گردد به پروژه های پیاده روسازی  که در مجموع 19 میلیارد ریال برای بخش حمل و نقل و عبور و مرور شهری پیش شده و شامل اجرای پروژه هایی چون  بهسازی قسمتی از پیاده رو باند سبز ضلع جنوبی 45 متری شهید شرفخانلو، پیاده روسازی در منطقه 1 و 2، احداث پل روی رودخانه و احداث و تکمیل زیرگذر و روگذر، احداث تقاطع غیر همسطح پل خاتون، نصب پل عابر پیاده در سطح شهر و اصلاح پل های موجود در سطح شهر می باشد.

مطلب قبلی شریف در اولین نشست مطبوعاتی شورای شهر خوی: شورای شهر خانه دوم مردم است
مطلب بعدی تشکیل جلسه کمیته سرمایه گذاری شهرداری خوی
Print
84

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان