X
محرم اکبرزاده شهردار خوی:  پروژه های عمرانی در راستای تکمیل زیرساخت های تفرجگاه فنایی در دست اقدام است

محرم اکبرزاده شهردار خوی: پروژه های عمرانی در راستای تکمیل زیرساخت های تفرجگاه فنایی در دست اقدام است

 

شهردار خوی در گفتگویی کوتاه با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اشاره به استمرار اجرای پروژه های عمرانی در تفرجگاه فنائی اظهار داشت: پروژه های مختلف عمرانی در راستای تکمیل زیرساخت های  تفرجگاه فنایی و آماده سازی برای اجرای پروژه های مختلف سرمایه گذاری در دست اجراست.

 

محرم اکبرزاده افزود: با  اتمام این پروژه کلان عمرانی وتفریحی ، شاهد تحولات گسترده در فضای گردشگری و تفریحی شهر خوی خواهیم بود.

 

 

وی افزود: شهر خوی دارای منابع طبیعی با ویزگیهای متناسبی برای اجرای پروژه های مختلف عمرانی با زیرساخت های تفریحی و فرهنگی است و تفرجگاه  فنایی با توجه به ویژگیهای طبیعی کوهستانی خود فضای مناسبی برای طراحی پروژه های رفاهی و تفریحی جهت ایجاد جاذبه های گردشگری و رفاهی برای شهروندان و مسافرین است.

 

شهردار خوی تصریح کرد:  بهره برداری از این پروژه کلان که دارای پروژه های متعددی در زیرمجموعه خود است    هم نقش مهمی در توسعه شهری،هم در افزایش فضاهای رفاهی شهرستان و هم نقش مناسبی در جذب گردشگر و مسافر از شهر های مختلف ایفا می کند از سوی دیگر ، بستری مناسب برای ارتقای انگیزه زندگی شاداب تر برای شهروندان خواهد بود.

 

 

وی گفت: رویکرد سالهای اخیر شهرداری تلاش برای ایجاد شهری آرام، دلنشین و فضای مناسب برای زندگی پر نشاط شهری برا مردم بوده است و قطعا این مسیر ترسیم شده در راستای اهداف سازمانی شهرداری موجب طراوت و پویایی اجتماعی  بوده و می تواند گام مهمی برای تحقق بیش از پیش زندگی شهرنشینی و توسعه یافتگی است.  

 

وی افزود: پس از زیرسازی و آماده سازی پروژه های مختلفی برای تکمیل تفرجگاه در فاز اول از جمله بهسازی معابر، جدول گذاری، ساماندهی ورودی و خروجی این تفرجگاه نیز همزمان با اجرای پروژه ساماندهی بلوار آیت الله خوئی(ره)،  صورت گرفته و  در حال حاضر عملیات آسفالت ریزی معابر این تفرجگاه در حال اجراست.

 

اکبرزاده گفت:  زیرسازی و ساماندهی مسیر مقابل آبشار تفرجگاه به همراه نرده کشی این مسیر در دست اجرا بوده و سرویس های بهداشتی نیز در انتهای خروجی تفرجگاه در حال اتمام و بهره داری است.  

 

شهردار خوی تاکید کرد:  ایجاد مسیر سیلاب، تعبیه و آماده سازی مخزن آب و نصب آلاچیق ها برای استفاده شهروندان در بخش های مختلف تفرجگاه صورت گرفته است.

 

وی گفت: در بخش فضای سبز نیز بیش از 48 هکتار کاشت درخت صورت گرفته که با اجرا و توسعه شبکه آبیاری قطره ای در این بخش نیز گام مهمی در توسعه فضای سبز شهری و استفاده از روش های مدرن در آبیاری با استفاده از آب خام  برداشته است.

 

مطلب قبلی شهردار خوی : اجرای بیش از 144858 متر طول جدول گذاری طی چهارماه سال جاری
مطلب بعدی پیام تبریک
Print
155

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان