X
محرم اکبرزاده شهردار خوی : پویایی و توسعه مهمترین دستاورد اعتماد شهروندان به شهرداری

محرم اکبرزاده شهردار خوی : پویایی و توسعه مهمترین دستاورد اعتماد شهروندان به شهرداری

محرم اکبرزاده اظهار داشت: مشارکت شهروندان و همراهی شهروندان بصورت متقابل با مدیریت شهری از مهمترین آیتم های تاثیر گذار در رشد عمرانی و اجتماعی است.

 

وی افزود: توسعه دارای دارای مولفه های مختلفی است که حضور و مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، حفظ و نگهداری شهر و گام برداشتن در کنار شهرداری برای رسیدن به پویایی شهری است.

 

اکبرزاده افزود: طبیعتا اجرای پروژه های عمرانی به تنهایی نخواهد توانست عامل اصلی رشد عمرانی و توسعه شهری باشد بلکه مشارکت شهروندان در امور شهری بر اساس نیاز واقعی شهر و همراهی و سرمایه گذاری های خرد و کلان در بخش های مختلف خواهد توانست مسیر رسیدن به رشد همه جانبه شهر خوی را هموار سازد.

 

وی تاکید کرد: حفظ و نگهداری تاسیسات و امکانات موجود در شهر از سوی شهروندان موجب کاهش هزینه های شهرداری شده و احساس مسئولیت مردم در امور شهری موجب بهبود شاخص های رشد عمرانی،خدماتی و فرهنگی خواهد بود.

 

شهردار خوی گفت: پویایی شهر خوی در گرو همدلی شهروندان، اعتماد مردم، تدوین برنامه ها و پروژه های مختلف عمرانی و فرهنگی است و این روند  میتواند در مشارکت های بیش از پیش چه در حوزه سرمایه گذاری خرد و کلان و چه در مباحث فرهنگی و تلاش برای ارتقای سطح زندگی شهرنشینی موثر باشد.

 

اکبرزاده تصریح کرد: ایجاد انگیزه های بیشتر، ارایه آموزش های شهرنشینی بر اساس الگوهای موفق در شهرهای توسعه یافته و رو به رشد، ایجاد و افزایش زمینه و زیرساخت های ارائه خدمات بیشتر و بهتر برای شهروندان موجب افزایش رغبت برای زندگی در شهر فرهنگی خوی شده و قطعا آثار و نتایج این فضای ارزشمند در آینده نزدیک مشاهده خواهد شد.

 

شهردار خوی تاکید کرد: بر همین اساس پروژه های متعدد عمرانی برای افزایش رفاه شهروندان و نیاز های شهری در دست اجراست و امروز شاهد اجرای آسفالت ریزی در بخش های مختلف شهر و لکه گیری معابر و کوچه ها هستیم و اجرای این پروژه ها در مناطق کم برخوردار به همراه معابر اصلی شهر صورت می گیرد.

 

وی گفت: در کنار اجرای پروژه های کلان عمرانی، پروژه آسفالت ریزی با چند دستگاه فینیشر به طور همزمان صورت می گیرد و طبیعتا تامین قیر و آسفالت مورد نیاز برای تداوم این پروژه ها با توجه به معضلات و مشکلات اقتصادی موجود نیاز به برنامه ریزیهای دقیق داشته و تلاش می کنیم تا پایان فصل کاری این روند ادامه داشته باشد. 

 

مطلب قبلی «ویزای اربعین» چه زمان حذف می‌شود؟
مطلب بعدی روحانی اولویت‌های ارتباطاتی و رسانه‌ای سخنگوی دولت را ابلاغ کرد
Print
34

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان