X
محرم اکبرزاده شهردار خوی :  تلاش برای افزایش ظرفیت های ورزشی شهر خوی از سوی شهرداری

محرم اکبرزاده شهردار خوی : تلاش برای افزایش ظرفیت های ورزشی شهر خوی از سوی شهرداری

شهردار خوی افزود:  تاکنون پروژه های مختلف عمرانی با زیرساخت ورزشی – فرهنگی از سوی شهرداری اجرا شده و هر سال تلاش می شود تا در برنامه های عمرانی بخشی از اقدامات به توسعه فضاهای ورزشی در سطح شهر اختصاص یابد.

 

وی یادآوری کرد: وجود استعدادها و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی نشانگر وجود زمینه لازم برای رشد و توسعه ورزش های قهرمانی، حضور موفق تر در عرصه های ملی و فراملی و توسعه ورزش های همگانی است که می بایست فضاهای ورزشی شهر خوی نیز در راستای تحقق این امر ایجاد و بهسازی شود.

 

اکبرزاده تاکید کرد: هرچه میزان توجه به توسعه ورزش علی الخصوص توسعه ورزش فراگیر و همگانی بیشتر باشد مشکلات روحی روانی و اجتماعی نیز بسیار کاهش خواهد یافت .  

 

شهردار خوی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ایجاد تاسیسات و مجتمع های ورزشی و تفریحی، احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی، ایجاد فضای ورزشی در تخته پل و روبروی اداره خدمات شهری از جمله پروژه هایی عمرانی است که با کاربرد فرهنگی ورزشی در سال جاری انجام می گیرد.

وی همچنین اذعان داشت: احداث دو زمین چمن مصنوعی فوتبال، ایجاد پارک اختصاصی بانوان با امکانات و تجهیزات مختلف  برای رشته های متنوع ویژه بانوان، تجهیز پارکهای سطح شهر به لوازم و اسباب ورزشی، ارائه ورزش های صبحگاهی در سه پارک خوی، ایجاد فضاهای ویژه پیاده روی در پارکهای سطح شهر، احداث پارک سلامت با فضاهای مناسب برای ورزش های مختلف خانوادگی و فردی، مشارکت و حمایت از برگزاری مراسم های پیاده روی خانوادگی از جمله اقداماتی است که در حوزه توسعه ورزش و فضاهای ورزشی از سوی شهرداری انجام شده است.

مطلب قبلی جلسه تحلیل و بررسی نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 خوی تشکیل شد
مطلب بعدی غلامعلی شریف رئیس شورای شهر خوی: بررسی بیش از 240 درخواست مردمی و ادارات از ابتدای سال جاری تاکنون
Print
107

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان