X
پیام تبریک

پیام تبریک

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی طی پیامی روز 7 مهر ماه را به مناسبت بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی به مجموعه آتش نشانان و تلاش گران عرصه امدادگری تبریک گفتند


در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

هفتم مهر ماه که به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. فرصتی است تا به گرامیداشت انسانهایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش دیگران می گذرند تا شهروندان عزیز بتوانند در آرامش و امنیت زندگی کنند.
روز آتش نشانی و خدمات ایمنی، روز فرشته های نجاتی است که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد و آتشِ سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش میکنند. بي شك با رشد و توسعه شهرها و گسترش تكنولوژي خطرات بيشتري شهروندان را تهديد مي‌كند و زماني مردم يك جامعه با آرامش به زندگي مي‌پردازند كه بدانند مرداني دلير، متعهد و جسور براي امنيت خاطر و رفاه جاني و مالي آنان به صورت شبانه‌روزي آماده انجام رسالت خطير خود هستند.
آتش نشانان در جهاد خالصانه به سلامت انسانها می اندیشند و این اوج عزت و رشد ارزش های انسانی آنها توام با آموزه های دینی است.

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، از تلاش های شبانه روزي مجموعه سازمان آتش نشانی خوی و ایثارگران عرصه سلامت و نجات جان انسانها، قدردانی نموده و هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني را صميمانه به اين عزيزان تبريك و تهنيت عرض مي نمايند.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی
 

مطلب قبلی مراسم گرامیداشت 7 مهرماه روز آتش نشان با حضور شهردار خوی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر خوی
مطلب بعدی آماده سازی معابر و مسیر عبور تور دوچرخه سواری آذربایجان
Print
147

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان