X
پیام تبریک

پیام تبریک

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی طی پیامی روز 7 مهر ماه را به مناسبت بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی به مجموعه آتش نشانان و تلاش گران عرصه امدادگری تبریک گفتند


در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

هفتم مهر ماه که به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. فرصتی است تا به گرامیداشت انسانهایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش دیگران می گذرند تا شهروندان عزیز بتوانند در آرامش و امنیت زندگی کنند.
روز آتش نشانی و خدمات ایمنی، روز فرشته های نجاتی است که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد و آتشِ سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش میکنند. بي شك با رشد و توسعه شهرها و گسترش تكنولوژي خطرات بيشتري شهروندان را تهديد مي‌كند و زماني مردم يك جامعه با آرامش به زندگي مي‌پردازند كه بدانند مرداني دلير، متعهد و جسور براي امنيت خاطر و رفاه جاني و مالي آنان به صورت شبانه‌روزي آماده انجام رسالت خطير خود هستند.
آتش نشانان در جهاد خالصانه به سلامت انسانها می اندیشند و این اوج عزت و رشد ارزش های انسانی آنها توام با آموزه های دینی است.

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، از تلاش های شبانه روزي مجموعه سازمان آتش نشانی خوی و ایثارگران عرصه سلامت و نجات جان انسانها، قدردانی نموده و هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني را صميمانه به اين عزيزان تبريك و تهنيت عرض مي نمايند.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی
 

مطلب قبلی 34 متهم در سبزوار دستگیر شدند
مطلب بعدی نمایشگاه گردشگری ترکیه در شهر وان با حضور ایران برپا شد
Print
31

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان