X
پیام تبریک شورای شهر و شهرداری خوی به مناسبت ایام دهه فجر

پیام تبریک شورای شهر و شهرداری خوی به مناسبت ایام دهه فجر

بسمه تعالی

مبارزات تاریخی حضرت امام(ره) و رشادتها و همت بلند مردم سرمنشا انقلاب عظیمی در ایران بود که توانست با برچیدن ساختار و نظام ستم شاهی در تاریخ این کشور جاودانه شود و روزهای پر هیاهوی سال ۵۷ سرآغاز حاکمیت حقیقی مردم بر سرنوشت خود شد.

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست. هر سال ایام الله دهه فجر فرصتی برای بازخوانی تفکرات عظیم انقلابی و آرمانهای رهبر فقید ایران بوده و تجدید میثاق با امام امت و رهبر معظم انقلاب موجب می شود تا دلسپردگی به انقلاب و حکومت اسلامی ایران بیشتر و عمیقتر شود. امیدواریم که بیش از پیش تلاش کنیم تا هر روز در تحقق هر چه بیشتر و روزافزون اهداف امام و انقلاب گام برداریم چرا که انقلاب اسلامی برگرفته از آرمانهای اصیل اسلامی و اندیشه ها و نور هدایت ائمه بزرگوار است.

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر، روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و روزهای جاودانه یوم الله بهمن را به همه ملت پر عزت ایران و شهروندان مومن خوی تبریک عرض  می نمایند.

 

مدیریت فرهنگی اجتماعی

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی

مطلب قبلی ✅آفرین بر همت والای شهردار و شورای اسلامی توانمند شهر خوی که در برگزاری باشکوه مسابقات کشتی بین المللی جام پوریای ولی، خوب درخشیدند‼
مطلب بعدی برگزاری جشن انقلاب ویژه کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر خوی
Print
185

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان