X
رئیس شورای اسلامی شهر خوی: -زیر ساخت های درمانی خوی جوابگوی بیماران شمال استان نیست

رئیس شورای اسلامی شهر خوی: -زیر ساخت های درمانی خوی جوابگوی بیماران شمال استان نیست

رئیس شورای اسلامی شهر خوی افزود: ما از یکسو با مشکلات مختلفی در خصوص بیماری کرونا در خوی مواجه هستیم و از سوی دیگر عدم وجود امکانات لازم برای شهرستان خوی و افزایش چشمگیر مبتلایان به این بیماری ، عملا امکان ارائه خدمات درمانی برای بیماران شمال وجود ندارد و کادر پزشکی و پرستاری با حداقل امکانات در حال خدنات رسانی به شهروندان است.

 

وی گفت: تجهیزات اهدایی خیرین خویی پس از مدتها در راه اندازی با مشکل مواجه هستند و همچنان در راه اندازی و بهر برداری از این تجهیزات و دستگاه های مهم تشخیص بیماری کرونا کاری از پیش نرفته است.

 

شریف با اشاره به حضور معاون وزیر بهداشت در خوی به تشریح بازدید پرداخته واضافه کرد: بخشی از نیروی انسانی علوم که به صورت نیروهای طرحی و با تجربه به دلیل مشکلات و عدم تامین مالی تمدید قرارداد نشده و آزاد سازی شدند و این موضوع باعث شده تا در بخش نیروی انسانی با کمبود متخصصی مواجه شوند و با عنایت به اینکه کادر درمانی خوی طی این چند ماه نسبت به ارائه خدمات پرداخته نیاز به نیروی جدید وکادر درمانی بیشتر در خوی هستیم.

 

وی تصریح کرد: عدم رعایت اصول و پروتکمل های بهداشتی اعلام شده از سوی مردم نیز موجب ابتلای بیشتر شهروندان شده و همشهریان عزیز باید برای جلوگیری از افزایش بیش از پیش این بیماری از حضور در مجامع خودداری نموده و با حضور در منزل، رعایت پروتکل ها و بهداشت فردی همچنین فاصله گذاری اجتماعی در کاهش این بیماری همکاری بیشتر و جدی تری داشته باشند.  

 

گفتنی است صورتجلسات مختلف شهرستان ، نامه های مردمی وادارات، مصوبات شورای ترافیک شهرستان و موضوع نصب سردیس ونامگذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام احمد خان دنبلی از موضوعات مورد طرح وبررسی در جلسه شورای شهر بود.

 

مطلب قبلی بازدید شهردار خوی از روند اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره)
مطلب بعدی آموزش های آنلاین فرهنگ شهروندی ،توانمندسازی خانواده ها و ...
Print
192

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان