X
شهردار خوی در جلسه شو ای اسلامی شهر: بزودی شن ریزی معابر اصلی مساکن مهر از سوی شهرداری خوی آغاز می شود

شهردار خوی در جلسه شو ای اسلامی شهر: بزودی شن ریزی معابر اصلی مساکن مهر از سوی شهرداری خوی آغاز می شود

شهردار خوی ضمن اشاره به پیگیریهای صورت گرفته در خصوص رفع مشکلات معابر مساکن مهر اظهار داشت: طبیعتا شهرداری بر اساس نگرش و اهداف سازمانی خود تلاش میکند تا مشکلات مختلف شهری شهروندان را مرتفع سازد و علیرغم اینکه در حال حاضر مسایل و مشکلات مربوط به معابر مساکن مهر و شرایط فعلی به عدم اجرای دقیق تعهدات طرف های قرارداد سازنده این مساکن برمیگردد، شهرداری جلسات مختلفی را برای ورود به این موضوع و رفع مشکلات مذکور تشکیل داده است.

 

وی افزود: زیرسازی و جدول گذاری های صورت گرفته در این مساکن از استانداردهای لازم برخوردار نبوده و ساماندهی معابر مساکن مهر بار مالی قابل توجهی را متوجه شهرداری می سازد.

 

شهردار خوی گفت: پس از دیدار و بحث و بررسی مسایل مربوط به این حوزه با معاونین سازمان مسکن و شهرسازی خوشبختانه توافق کلیات ساماندهی معابر از سوی شهرداری انجام شده و بر اساس این توافق تیم های کارشناسی شهرداری و سازمان مسکن و شهرسازی طی یکماه آتی نسبت به بررسی مسایل مربوط به این ساماندهی و مسایل مالی آن بصورت مشترک اقدام می کنند.

 

اکبرزاده گفت : علیرغم لزوم حصول توافق نهایی و تثبیت شرایط توافق مذکور، با توجه به مشکلاتی که شهروندان عزیز ساکن این بخش، شهرداری اولین گام خود را در مسیر ساماندهی معابر برداشته و بزودی شن ریزی معابر اصلی مساکن مهر طی روزهای آتی آغاز می شود.

 

وی همچنین گفت: مسیر 20 متری اصلی مساکن مهر نیز از جمله موضوعاتی است که در دیدار با معاونین سازمان مسکن و شهرسازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطلب قبلی وضعیت سلامت ایرانیان در روز جهانی « ایدز»
مطلب بعدی شهردار خوی: مجتمع سعدیه یکی از بزرگترین مجموعه های خدماتی، رفاهی و درمانی منطقه شمال غرب کشور
Print
83

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان