X
شهردار خوی در مراسم گرامیداشت روز کارگر: توجه ویژه به حقوق و مزایای کارگران و بسته های حمایتی از این مجموعه پر تلاش شهرداری

شهردار خوی در مراسم گرامیداشت روز کارگر: توجه ویژه به حقوق و مزایای کارگران و بسته های حمایتی از این مجموعه پر تلاش شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مراسم گرامیداشت روز کارگر ویژه کارکنان شهرداری خوی برگزار شد.

 

شهردار خوی در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های کارگران شهرداری اظهار داشت: بخشی از احساس پویایی، پاکیزگی و جاری بودن زندگی در شهر مربوط به فعالیت های مستمر و صادقانه مجموعه کارگران و پاکبانان شهرداری در طول سال شکل می گیرد.

اکبرزاده افزود: پاکبانان و کارگران پر تلاش شهرداری در محلات شهر  بعنوان نماینده شهرداری بوده و رفتار، نوع برخورد و گفتار وی در نظر شهروندان از سوی شهرداری سنجید می شود و قطعا همه شما در ایجاد رفاه و رضایتمندی بیشتر شهروندان تاثیر گذار هستید.

 

وی افزود:  نجابت، احساس تعلق، باور داشتن به ارزشهای خدمتگزاری به خلق و صادق بودن مهمترین اولویت های کاری  مجموعه شهرداری بوده، پاکیزگی و چهره مناسب شهری در سایه همت همه کارگران، پاکبانان و کارکنان مجموعه های مختلف شهرداری بوجود می آید و همه ما در ایجاد این چهره مناسب شهر سهیم هستیم.

 

وی همچنین گفت: علیرغم مشکلات عدیده مالی شهرداریهای کشور در سال گذشته و عدم تحقق بودجه های پیش بینی شده و عدم پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها، خوشبختانه با توجه به مدیریت مناسب هزینه ها و برنامه ریزی های صورت گرفته و همراهی و حمایت های شورای اسلامی شهر ، شهرداری توانست نسبت به پرداخت به موقع حقوق مجموعه کارکنان و کارگران شهرداری اقدام نماید.

 

وی با تاکید بر پرداخت کامل و به موقع حق و حقوق کارگران گفت: در سال جاری نیز اولویت ما پرداخت حق و حقوق کارگران بر اساس قانون کار است و علاوه بر آن در مناسبت های مختلف بسته های حمایتی برای کارگران پیش بینی می شود.

 

شهردار خوی افزود: باید از پیمانکاران نواحی مختلف شهرداری نیز قردانی کرد که علیرغم مشکلاتی که وجود داشت حق و حقوق کارگران را پرداخت نمودند.

 

اکبرزاده ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان افزود: با توجه به حلول ماه مبارک رمضان، انشالله با حمایت شورای محترم اسلامی شهر، بسته حمایتی رمضان برای مجموعه کارکنان و کارگران نواحی مختلف شهرداری توزیع می شود.

 

گفتنی است در مراسم گرامیداشت روز کارگر از تعداد 10 کارگر نمونه شهرداری با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار خوی و مدیران و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری تقدیر شد.

مطلب قبلی دیدار و گفتگوی نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس به مناسب روز ملی شوراهای شهر در صحن جلسات شورای شهر خوی
مطلب بعدی اعلام نتایج قرعه کشی مسابقه ویژه نیمه شعبان
Print
233

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان