X
شهردار خوی: مجتمع سعدیه یکی از بزرگترین مجموعه های خدماتی، رفاهی و درمانی منطقه شمال غرب کشور

شهردار خوی: مجتمع سعدیه یکی از بزرگترین مجموعه های خدماتی، رفاهی و درمانی منطقه شمال غرب کشور

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:  تعریف و تدوین پروژه های سرمایه گذاری تاثیر گذار در حوزه رفاهی خدماتی می تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف توسعه نگر شهرداری  و رشد عمرانی و فرهنگی شهر باشد.

 

شهردار خوی گفت: طی سالهای اخیر پروژه های عمرانی کلان شهری از سوی شهرداری اجرا شده و امروز شاهد احداث کمربندی ضلع غربی با ویژگیهای منحصر بفردی هستیم که خواهد توانست در کنار ایجاد مسیرهای ارتباطی خوی-رازی، تپه شهدای مطهر گمنام و باغ تاریخی دلگشا، کمربندی دور شهر را  نیز تکمیل کرده و جاذبه های گردشگری و رفاهی برای خانواده به همراه مسیر دوچرخه سواری  اجرا می شود که فضای بسیار مناسبی برای استفاده علاقمندان و خانواده ها و مسافرین ایجاد خواهد کرد.

اکبرزاده تاکید کرد: ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در کنار ویژگیهای جغرافیایی خوی موجب می شود با شناسایی مناسب و دقیق نیازهای شهری پروژه های مختلفی تعریف و اجرا شود.

اکبرزاده همچنین گفت: مجتمع سعدیه پس از احداث  یکی از بزرگترین پروژه های مشارکت و سرمایه گذاری خدماتی، رفاهی و درمانی منطقه شمال غرب کشور خواهد بود.

شهردار خوی افزود: با توجه به  طرح پیش بینی شده برای این پروژه سرمایه گذاری، مجتمع تجاری ، رفاهی،خدماتی و درمانی سعدیه در مساحتی بیش از 9350 مترمربع احداث می شود.

 

وی گفت: این مجتمع بزرگ با زیربنای بیش از 60400 متر مربع  احداث می شود و دارای طبقه پارکینگ به مساحت 17255 متر مربع برای پارک بیش از 600 خودرو پیش بینی شده و مدت ساخت کلی این پروژه 4 سال خواهد بود.

 

اکبرزاده تاکید کرد:  احداث ساختمان ایستگاه آتش نشانی در دو طبقه به مساحت 1000 مترمربع نیز در مدت 24 ماه پس از صدور مجوز ساخت برای مجتمع پیش بینی شده است.

 

وی همچنین گفت: در طراحی  این پروژه بزرگ رفاهی خدماتی درمانی و تفریحی با 6 طبقه به همراه دو طبقه پارکینگ، سالن سینما،شهربازی کودکان، طبقه ویژه بخش درمان و مطب پزشکان نیز در کنار طبقات خدماتی و تجاری پیش بینی شده است.

مطلب قبلی شهردار خوی در جلسه شو ای اسلامی شهر: بزودی شن ریزی معابر اصلی مساکن مهر از سوی شهرداری خوی آغاز می شود
مطلب بعدی بررسی ثبت آرامگاه شمس درجلسه کمیسیون ملی یونسکو با مدیران شهری خوی
Print
134

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان