X
شهردار خوی: مراسم تجلیل از ایثارگران، رزمندگان، بسیجیان و خانواده های شهدای شهرداری خوی برگزار شد

شهردار خوی: مراسم تجلیل از ایثارگران، رزمندگان، بسیجیان و خانواده های شهدای شهرداری خوی برگزار شد

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی اقدامات شهرداری را به مناسبت هفته بسیج تشریح کرد.

 

شهردار خوی  اظهار داشت: تاریخ دوران انقلاب اسلامی همواره سرشار از ارزش های بسیج و فرهنگ بسیج بوده و در سخت ترین و تلخ ترین روزهای انقلاب همیشه ایثارگری و رشادت های بسیجیان و ایثارگران توانسته با اقتدار هر چه تمام مشکلات و معضلات بسیاری را مرتفع سازد.

 

محرم اکبرزاده افزود: فرهنگ بسیج از آرمانهای انقلاب شکل گرفته و آیینه نمام نمایی است از پویش در مسیر علم و سیر و سلوک درونی که تاریخ ایران را به برگ های زرین بی نظیری مزین ساخته است.

 

وی افزود: شهرداری خوی اقدامات مختلفی را به مناسبت هفته بسیج در دستور کار قرار داده و  پیام های مختلفی را در خصوص فضاسازی شهری در سطح شهر نصب گردید.

 

شهردار خوی گفت: مراسم تقدیر و تجلیل از ایثارگران، رزمندگان، بسیجیان و خانواده های شهدای شهرداری و  ایثارگران شورای اسلامی شهر محل نمازخانه شهید برگزینی شهرداری برگزار شده و  از 61 خانواده شهدا، و کارکنان ایثارگر و جانباز  شهرداری تقدیر بعمل آمد.

 

اکبرزاده اضافه کرد: همه ساله شهرداری سهم عمده ای در برگزاری مراسم های مربوط به بزرگداشت و تجلیل از جایگاه ارزشمند شهدای شهر خوی داشته و امسال نیز در برگزاری مراسم گلباران مزار شهدای مطهر نیز  مشارکت نمود.

 

مطلب قبلی تشکیل جلسه علنی شورای اسلامی شهر خوی
مطلب بعدی نگاهی به فعالیتها و کلاسهای برگزار شده برای خانواده ها در خانه محله شهرداری خوی
Print
146

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان