X
تابستان، فصلی کم نظیر برای خانواده ها

تابستان، فصلی کم نظیر برای خانواده ها

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن باین این مطلب افزود: سال 97 سال رویدادهای خوی عمرانی و فرهنگی است و تلاش مجموعه شهرداری و حمایت های شورای شهر براساس سیاست گذاریهای صورت گرفته از ابتدای سال ایجاد فضای مفرح برای خانواده ها و افرایش انگیزه و نشاط در شهروندان و اجرای پروژه های کلان عمرانی بود.


شهردار خوی گفت: جشنواره پر شکوه و متفاوت آفتابگردان با تمامی بخش های پیش بینی شده توانست امسال بیشترین میزان تماشاگران برنامه های چند سال اخیر را به خود اختصاص دهد و همراهی شهروندان ف هنگ دوست خویی در این جشنواره شایسته قدردانی است.

اکبرزاده گفت: هنرمندان اقوام مختلف کشور در کنار هنرمندان توانمند خویی به اجرای برنامه های مختلف پرداختند و شهروندان عزیز خویی برنامه های متنوع، مفرح، پر نشاط و خاطر انگیزی را در طول دو هفته برگزاری جشنواره آفتابگردان مشاهده کردند.


وی تأکید کرد: جشن محلات با اجرای 14 برنامه هنری در سطح پارکها و محلات خوی بویژه در مناطق کم برخوردار بصورت همزمان میزبان شهروندانی بود که در محلات شهر فرهنگی خوی به تماشای برنامه های هنری پیش بینی شده پرداختند و پیام های مختلف آموزش های شهروندی در کنار فضای شاد و مفرح و تاکید به صرفه جویی در مصرف انرژی برای شهروندان عزیز ارائه شد.


اکبرزاده همچنین گفت: فوتبال محلات خوی بزرگترین رویداد ورزش فوتبال خوی با 65 تیم از محلات مختلف شهرستان خوی و بازی 650 بازیکن روزهای بسیار پر هیجانی را خلق کرده و بیش از 174 بازی فوتبال در طول یک ماه انجام شد.

وی اضافه کرد: حضور در نمایشگاه های گردشگری کشور فرصت بسیار مناسبی برای معرفی ظرفیت های کم نظیر فرهنگی و گردشگری خوی می باشد و بر همین اساس شهرداری خوی. ر طول برای حضور در نمایشگاه های ملی بسته های تبلیغی و ایلام انتشاراتی مختلفی را آماده سازی میکند.

شهردار خوی همچنین اضافه کرد: اولین نمایشگاه اقتصاد گردشگری کشور در مجموعه بزرگ ایران مال برگزار شد شهرداری خوی در این نمایشگاه به معرفی پتانسیل هاو ظرفیت های گردشگری و تاریخی در محصولات و سوغات خوی پرداخت.

وی گفت: این نمایشگاه به مدت 5 روز در مجموعه ایران مال برگزار شد و چاپ جدید کتاب راهنمای گردشگری خوی به همراه راهنمای گردشگری و برخی دیگر از اقلام انتشاراتی ویژه معرفی شهر خوی در این نمایشگاه توزیع شد.

مطلب قبلی تقدیر از تیم ها و بازیکنان برتر فوتبال محلات خوی
مطلب بعدی آغاز ماه محرم بر شیعیان و مسلمین جهان تسلیت باد
Print
337

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان