X
تشریح پروژه های عمرانی هفته جاری شهرداری خوی

تشریح پروژه های عمرانی هفته جاری شهرداری خوی

 

محرم اکبرزاده افزود: پروژه جدول گذاری در کوی شهداء خیابان حیدری، خیابان حسین نژاد، بن بست فرزانه در خیابان انقلاب کمربندی شهید حجازیفر و تفرجگاه فنایی در دست اجراست.

 

وی اضافه کرد: ساماندهی کمربندی شهید حجازیفراز مهم ترین اقدامات عمرانی شهرداری خوی در سال های اخیر بوده و اقدامات مختلف و متنوع عمرانی در این کمربندی انجام شده است.

 

 شهردار خوی گفت: اجرای محوطه سازی و دیوار کشی پروژه ارزشمند تپه شهداء در حال اجرا بوده و سنگ نمای رواق ها در دست انجام می باشد.  

 

اکبرزاده با اشاره به اجرای پروژه آسفالت ریزی معابر اظهار داشت: بخشی از زیبایی معابر در کنار نمادها و مبلمان شهری به آسفالت ریزی خیابانهای سطح شهر برمی گردد و پروژه اصلاح، لکه گیری و آسفالت ریزی معابر در کوچه علامه امینی و کوچه های فرعی در خیابان سلمانزاده، کوچه حکیم، مجتمع کوی ولیعصر، کوچه تربیت در بلوار شمس تبریزی، کوچه پارسا در جانبازان، تشیلر، کوچه های سیدلر، کوچه قدر در رسالت، کوچه باهنر در دست اجرا می باشد.

 

شهردار خوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: خاکبرداری، آماده سازی و تسطیح در ضلع شمالی بلوار کشاورز در کوی ولیعصر، کوچه چنار 2، بلوار بلوار آیت الله خویی(ره)، کوچه گلبهار1 در خیابان ورزش،کوچه امین و چیت ساز10 در چایباشی، عرفان 6، لایه روبی انتهای گلستان5، خیابان بعثت، تفرجگاه فنایی، تپه شهدای گمنام، پارک کوی صفا، کمربندی شهید حجازی فر، مولوی4، کوچه های سیدلر و مناطق مختلف شهر از دیگر اقدامات عمرانی است در دست اجراست.

 

وی گفت:  احداث سرویس های بهداشتی در پارک کوی صفا و دروازه ماکو نیز از دیگر پروژه هایی است که طی هفته های اخیر در حال اجرا می باشد.  

مطلب قبلی عملیات سم پاشی درختان معابر سطح شهر از سوی فضای سبز شهرداری خوی
مطلب بعدی پخش زنده مسابقات جام جهانی فوتبال از تلویزیون بزرگ پارک ملت
Print
356

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان