X
تشریح پروژه های عمرانی روزانه شهرداری خوی از سوی محرم اکبرزاده شهردار خوی

تشریح پروژه های عمرانی روزانه شهرداری خوی از سوی محرم اکبرزاده شهردار خوی

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی اظهار داشت: پروژه آماده سازی، جدول گذاری و اصلاح جداول در ضلع شرقی خیابان احمدنیا، کوچه مارکانی زاده (خیابان شهید موسوی)، ضلع شمالی 20 متری بهمن، 16متری پیری در پشت توانبخشی مادر ، ساختمان نگهبانی پارک ملت و ضلع شمالی بلوار شهید چمران در حال اجراست.

 

شهردار خوی گفت: پروژه آماده سازی و زیرسازی نیز در در جنب آبشار تفرجگاه فنایی، اصلاح چاله های خیابان باغ فاضلی،کوچه میر داماد 5 و محوطه گاراژ اتحاد انجام شده و در حال حاضر در خیابان نوید واقع در بلوار مطهری، کوچه پوریوسف 2 کوی جهاد کشاورزی، فضای سبز جنب پل خاتون  در دست اجراست.

 

وی اضافه کرد: پروژه پیاده روسازی و سنگ فرش نیز در حال حاضر در بلوار شهید شرفخانلو، ضلع شمالی 45متری شهید صفرزاده و ضلع جنوبی 20 متری بهمن در حال انجام است.

اکبرزاده تصریح کرد: احداث سرویس های بهداشتی در جنب خروجی تفرجگاه فنایی در دست اجرا بوده و فونداسیون و ستونهای سرویس بهداشتی اجرا شده است.

 

شهردار خوی گفت: اجرای فونداسیون و ستونهای ساختمان آموزشی و مدیریت پارک ترافیک شهرداری همچنین اجرای فونداسیون و ستونهای ساختمان نگهبانی و مدیریت پارک ملت نیز انجام شده است.

 

وی همچنین افزود: پروژه آسفالت ریزی و لکه گیری آسفالت نیز در کوچه قصابزاده واقع در جانبازان، کوچه یاسین 4 در کمربندی شهید حجازیفر و آماده سازی برای آسفالت ریزی کوچه  شوقعلی عباس زاده نیز انجام می شود.

 

مطلب قبلی احداث ساختمان مدیریت و نگهبانی پارک ملت
مطلب بعدی پیام تبریک شهردارخوی به مناسبت روز کارگر
Print
190

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان