X
تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی از سوی محرم اکبرزاده

تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی از سوی محرم اکبرزاده

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی به تشریح پروژه های عمرانی پرداخت.

 

شهردار خوی اظهار داشت: پروزه های متعدد عمرانی از سوی  اکیپ های مختلف عمرانی شهرداری خوی در روزهای معنوی و با شکوه رمضان  در دست اجراست.

 

محرم اکبرزاده افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته اجرای عرشه تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) طی روزهای اخیرآغاز شده و علمیات بتن ریزی عرشه در دست اجراست.  

 

وی گفت:  کمربندی ضلع غربی شهر نیز همچنان بصورت مستمر در دست اجرا بوده، اولین پل طراحی شده در طول این کمربندی با دهانه 10 متری به اتمام رسیده و در تداوم عملیات خاکریزی،خاکبرداری و زیرسازی کمربندی، عملیات جدول گذاری در طول مسیر کمربندی در دست اجراست.  

 

شهردار خوی افزود: ساختمان مدیریت و آموزش پارک ترافیک خوی و  ساختمان مدیریت،نگهبانی پارک ملت نیز از دیگر پروژه هایی هستند که در حال اجرا بوده و دیوار کشی پروژه باغ تاریخی دلگشا نیز در دست اجراست.

 

اکبرزاده گفت: ساماندهی بخشی از بلوار شهید شرفخانلو نیز طی هفته های اخیر در دست اجرا بوده، ایجاد باند فضای سبز، باند دوچرخه سواری،باند پیاده روی خانوادگی در این بلوار طراحی شده و در با اجرای نورپردازی و نصب مبلمان شهری فضای شهری مناسبی برای استفاده شهروندان و مسافرین در بخشی از این بلوار ایجاد می شود.

 

شهردار خوی تصریح کرد: ساماندهی ورودی شهر حد فاصل پل خاتون و پلیس راه در بخش های مختلف در دست اجرا بوده و  اقدامات مختلفی همچون تعریض، جدول گذاری، زیرسازی، و اجرای سنگ فرش در بخشیهایی از این مسیر اجرا شده است.

 

وی افزود: اجرای سنگ فرش و پیاده روسازی در بخشی از 45متری شهید صفرزاده، اجرای علمیات سنگ فرش در بلوار ستارخان، اصلاح جداول و پیاده روسازی 20 متری بهمن در مسیر تقاطع احمدنیا تا شرکت گاز، نیز از دیگر پروژه هایی است که از سوی اکیپ های عمرانی شهرداری در دست اجراست.

 

اکبرزاده اذعان داشت: احداث سرویس های بهداشتی در کوی صفا  به مراحل پایانی خود نزدیک  می شود و سرویس های بهداشتی پی بینی شده در خروجی تفرجگاه فنایی نیز همچنان ادامه دارد.

 

شهردار خوی اضافه کرد: کانال ویژه هدایت سیلاب در تفرجگاه فنایی نیز از دیگر پروژه هاییست که در حال انجام است.

 

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود افزود: پروژه های جدول گذاری در 16 متری نوید (بلوار شهید مطهری )، بلوار شهید چمران مقابل پلیس راهنمایی و رانندگی، کوچه صاحبیه 3 در جمشیدآباد، کوچه حاتم خان در خیابان انقلاب و خیابان صابونچی لار جنب مسجد شعبان در دست اجراست.

 

وی گفت: پروزه آسفالت ریزی و لکه گیری آسفالت نیز در کمربندی شهید حجازیفر، کوچه خندانی در بلوار مطهری، کوچه بهشتی در خیابان شهید حاج آقا رضالو، بلوار احمدنیا، کوچه های افسریه 1 و 2 در چایباشی انجام می شود.

 

اکبرزاده افزود: پروژه آماده سازی،جدول گذاری و پیاده روسازی نیز در ابتدای جاده قطور مقابل شرکت نفت در دست اجرا بوده و پروژه های زیرسازی نیز در کوچه صاحبیه 8 واقع در جمشیدآباد و انتهای بلوار شهید بهشتی شمالی و کمربندی شهید حجازیفر انجام می شود.

مطلب قبلی نگاهی به پروژه های عمرانی روزمره شهرداری خوی
مطلب بعدی اجرای طرح ها و بازیهای بومی و قدیمی و کودکانه در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان شهرداری خوی
Print
106

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان