X
تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی در ابتدای هفته جاری از سوی محرم اکبرزاده شهردار خوی
روابط عمومی شهرداری خوی
/ دسته ها: سرخط اخبار

تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی در ابتدای هفته جاری از سوی محرم اکبرزاده شهردار خوی

تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی در ابتدای هفته جاری از سوی محرم اکبرزاده شهردار خوی 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی پروژه های عمرانی روزانه شهرداری خوی با توجه به برودت هوا همچنان در دست اجراست . 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ضمن اشاره به پروژه های عمرانی شهرداری در هفته جاری اظهار داشت: پروژه های عمرانی شهرداری تا مساعد بودن شرایط جوی همچنان در دست اجرا خواهد بود و از ابتدای هفته جاری با توجه به بارش باران در روزهای گذشته اجرای پروژه ها آغاز شده و طبیعتا در بخش های مختلف شهر شاهد اجرای پروژه های عمرانی هستیم. 

شهردار خوی گفت: دیوار کشی حد فاصل پلیس راه و ورودی کوی ولیعصر طی هفته های گذشته اجرا شده و به اتمام رسید.

وی گفت: جدول کشی حد فاصل پل خاتون و روستای شیرین کندی در راستای بهسازی، ساماندهی بلوار آیت الله خوئی(ره) در دست اجرا بوده و بخش های مختلف عمرانی این بلوار همچنان بطور مستمر اجرا خواهد شد. 

اکبرزاده گفت: پروزه محوطه سازی آرامگاه شمس تبریزی نیز طی دو ماه اخیر بهمراه اصلاح و بازسازی دیوار های دو ضلع  آرامگاه در دستور کار بود که اصلاح و اجرای دیوارهای به اتمام رسیده و محوطه سازی و اجرای سنگ فرش محوطه با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست. 

وی تاکید کرد: پروژه احداث باغ دلگشا همچنان در دست اجرا بوده و در حال حاضر دیوارهای باغ با استفاده از سنگهای قدیمی  در دست اجرا می باشد . 

شهردار خوی گفت: پروژه ساخت رواق و یادمان شهدای معزز گمنام نیز با سرعت مناسبی در حال اجرا بوده بتن ریزی فونداسیون به اتمام رسیده است. 

وی خاطر نشان ساخت: آرماتور بندی ستونهای رواق و یادمان آغاز شده و بزودی بتن ریزی این بخش نیز آغاز می شود. 
اکبرزاده اذعان داشت: پارک کوی صفا نیز طی هفته های اخیر در دست احداث بوده و کاشت فضای سبز آن آغاز شده و عملیات سنگ فرش در بخش های باقیمانده پارک هم اکنون در حال انجام است. 

 وی با اشاره به پروژه های رومزه عمرانی شهرداری افزود: عملیات سنگ فرش و پیاده روسازی در پارک کوی صفا و پارک دروازه سنگی در دست اجرا ست. 

اکبرزاده همچنین اضافه کرد: عملیات جدول گذاری نیز در حال حاضر در کوچه نجف زاده در بلوار 22 بهمن، حد فاصل پلیس راه تا ورودی آرامستان، حد فاصل پل خاتون تا روستای شیرین کندی، کمربندی شهید حجازیفر، محوطه یگان ویژه، کوچه های فروزان در منطقه جمشید آباد و باغ بخشعلی در  45 متری سیستانی زاده  اجرا می شود. 

شهردار خوی افزود: عملیات زیرسازی، آماده سازی و خاکبرداری نیز در کمربندی شهید حجازیفر (تسطیح اساس)، کوچه فدک بالاتر از پمپ بنزین تقی زاده، ادامه اصلاح و خاکبرداری در  باند ضلع غربی روبروی کوی صفا در کمربندی شهید حجازیفر، مقابل درب شرکت نفت، میدان جدید التاسیس تقاطع جاده عذاب و کوی ولیعصر، کوچه رضا نزاد، کوچه ماهان 3 در پشن دخانیات، کمپکت کوچه جامع در کوی ولیعصر و 20 متری البرز در پشت توانبخشی مادر از سوی اکیپ های مختلف عمرانی در دست اجراست. 

 ✴️با ما همراه باشید👇👇
🔸 @shahrdarikhoy
🔸www.khoy.ir

مطلب قبلی اطلاعیه
مطلب بعدی آگهی مزایده عمومی
Print
714

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان