X
تشریح پروژه های پیاده روسازی  نیمه نخست سال از سوی شهردار خوی

تشریح پروژه های پیاده روسازی نیمه نخست سال از سوی شهردار خوی

- اجرای 48522 متر مربع پیاده روسازی و سنگ فرش در نیمه نخست سال جاری


-    اجرای 48522 متر مربع پیاده روسازی و سنگ فرش در نیمه نخست سال جاری 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی پروژه های بخش پیاده روسازی نیمه نخست سال جاری را تشریح کرد.

شهردار خوی اظهار داشت: انسان محوری و پیاده محوری از رویکردهای اصلی شهرداری است و اصلاح پیاده روها برای تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور از معابر انجام شده و با طراحی و اجرای مسیر جهت عبور روشن دلان عزیز و تسهیل سازی در تردد ناتوان جسمی  در سالهای اخیر تلاش کردیم تا رفاه بیشتری در تردد شهروندان ایجاد کنیم.

محرم اکبرزاده گفت: بهسازی و مناسب سازی فضاهای شهری بویژه پیاده روها از جهات مختلف اجتماعی و فرهنگی و ایجاد زمینه رضایت شهروندان برای حضور در سطح شهر و همچنین احساس آرامش و احساس تعلق بیشتر شهروندان به شهر تأثیر مثبت و نقش ویژه ای دارد.

وی افزود: ساماندهی پیاده روهای سطح شهر از پروژه های عمرانی مستمر شهرداری است که در طول سال با اکیپ های مختلف پیاده روسازی اجرا می شود و در نیمه نخست سال جاری بیش از 48522 متر مربع پیاده روسازی و سنگ فرش در مناطق مختلف شهر صورت گرفته است. 

وی همچنین گفت: بیش از 9290متر طول جدولگذاری برای بخش پیاده روسازی به همراه سنگ فرش از سوی اکیپ های پیاده روسازی شهرداری انجام شده است. 

شهردار خوی تصریح کرد: ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو، پیاده ر وسازی ضلع های غربی و شرقی 20متری بهمن، پیاده روسازی مسیر بلوار رسالت تا میدان پوریای ولی و از این میدان به طرف تقاطع امام حسین(ع)، سنگ فرش پیاده روهای خیابان ستارخان، ساماندهی بلوار شهید حاجی حسینلو، کمربندی شهید صفرزاده از تقاطع بهشتی به طرف تقاطع غیر همسطح جهاد، پیاده روسازی و ساماندهی ورودی جاده قطور و خیابان ورزش مقابل پارک ملت از جمله معابر هستند که در بخش اصلاح و ساماندهی پیاده روهای سطح شهر از سوی شهرداری انجام شده است.

مطلب قبلی محرم اکبرزاده : آغاز عملیات نصب تابلوهای راهنمای معابر از سوی شهرداری خوی
مطلب بعدی تدوین کتاب مشاهیر شهر تاریخی فرهنگی خوی
Print
123

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان