X
تشریح روند اجرای پروژه های عمرانی کمربندی ضلع غربی و تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) از سوی شهردار خوی

تشریح روند اجرای پروژه های عمرانی کمربندی ضلع غربی و تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) از سوی شهردار خوی


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، محرم اکبرزاده ضمن تشریح روند اجرای پروژه های کلان عمران شهری اظهار داشت: پروژه احداث کمربندی ضلع در مرحله خاکریزی و خاکبرداری قرار دارد و در حال حاضر عملیات اجرای کمربندی تا حد فاصل 2200 متری از محل آغاز کمربندی پیش رفته است. 

شهردار خوی گفت: عملیات خاکبرداری و خاکریزی برای زیر سازی و آماده سازی کمربندی در بخش های مختلف این پروژه در حال انجام است و در مجموع این پروژه 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

اکبرزاده افزود: اجرای فونداسیون و پایه های پل با دهانه های 10 متری نیز در مسیر این کمربندی با پیشرفتت فیزیکی 40 درصد در حال اجراست. 

وی همچنین افزود: پروژه احداث تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) نیز بصورت مستمر همزمان با اجرای کمربندی از سوی شهرداری در حال اجراست.

شهردار خوی تاکید کرد: اجرای فونداسیون و پایه های تقاطع با پیشرفت 20 درصدی در حال انجام بوده و آراماتور بندی و بتن ریزی پایه ها انجام می شود. 

وی گفت: تقاطع غیر همسطح دارای 5 پایه بوده و سه پایه آن در حال حاضر در دست اجرا و آماده سازی است. 

اکبرزاده گفت: پروژه تپه شهدای گمنام نیز در مرحله اجرای کف سازی و سنگ محوطه قرار دارد و در حال حاضر ساخت بخش نهایی الِمان در خارج از محوطه تپه شهدا انجام می شود که با اتمام آن در بالای ستونها الِمان قرار می گیرد. 

مطلب قبلی شهرداری خوی شهرداری برتر و نمونه استان آذربایجان غربی
مطلب بعدی اکبرزاده شهردار خوی: خط کشی معابر شهر خوی آغاز شد
Print
218

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان