X

برگزاری مجدد همه پرسی برگزیت، بن بست نخست وزیر انگلیس

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

لندن – ایرنا – درحالی‌که شانس موافقت پارلمان انگلیس با توافقنامه خروج ازاتحادیه اروپا دولت «ترزا می» تقریباً به صفر رسیده و همه درها به روی نخست وزیر بسته شده است، بحث برگزاری مجدد همه‌پرسی بعنوان یکی ازمؤثرترین گزینه‌ها برای پایان دادن به هرج‌ ومرج سیاسی دراین کشور مطرح می‌باشد.


کردهای سوری برای مقابله با ترکیه دست به دامان دولت دمشق شدند

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

به گزارش ایرنا، «سیبان حمو» فرمانده کل یگان های مدافع خلق در خصوص آماده سازی ارتش ترکیه برای آغاز عملیاتی جدید در شمال شرق سوریه گفت: ما آمادگی داریم تا در مقابله با حملات نیروهای ترک، با دولت دمشق همکاری کنیم.


فعالیت های اقتصادی هلال احمر با اهداف تجاری و کسب سود نیست

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران- ایرنا- روابط عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در پی طرح ادعاهایی در خصوص فعالیتهای اقتصادی این نهاد اعلام کرد: این نهاد مردمی از انتقادات دلسوزانه استقبال می کند اما نباید با جنجال آفرینی اعتماد مردم را مخدوش کرد؛ چراکه در نهایت به زیان مردم و آسیب دیدگان از حوادث تمام می شود.


آدور، مجموعه ای متفاوت در صنعت گردشگری جنوب کرمان

مدیر سایت شهرداری خوی 0 1

ایرنا- جیرفت- آدور، مجموعه ای متفاوت از خانه های بوم گردی در صنعت گردشگری جنوب استان کرمان به شمار می رود.5054 عکس از مریم جلالی پور


انصارالله: زمان برقراری آتش بس در الحدیده یمن27 آذر تعیین شد

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران - ایرنا - یک عضو ارشد انصارالله بامداد یکشنبه به شبکه الجزیره قطر گفت: نامه ای از «مارتین گریفیث» نماینده ویژه سازمان ملل متحد دریافت کرده ایم که زمان آتش بس در بندر الحدیده، 18 دسامبر (سه شنبه - 27آذر) تعیین شده است.


RSS
12345678910انتها
دی ان ان