X

اردوغان: عملیات نظامی ترکیه در شمال عراق ادامه می یابد

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران- ایرنا- «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه شنبه شب گفت: آنکارا به عملیات مبارزه با تروریسم در عراق بدون وقفه ادامه خواهد داد.


200 کشور متعهد به حفظ توافقنامه آب و هوایی پاریس شدند

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران – ایرنا – دیپلمات‌های نزدیک به 200 کشور جهان روز شنبه در نشست خود در کاتوویتس لهستان در مورد مقررات اجرای تعهدات مربوط به توافقنامه آب و هوایی پاریس که در سال 2015 حاصل شده بود، توافق کردند.


برگزاری مجدد همه پرسی برگزیت، بن بست نخست وزیر انگلیس

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

لندن – ایرنا – درحالی‌که شانس موافقت پارلمان انگلیس با توافقنامه خروج ازاتحادیه اروپا دولت «ترزا می» تقریباً به صفر رسیده و همه درها به روی نخست وزیر بسته شده است، بحث برگزاری مجدد همه‌پرسی بعنوان یکی ازمؤثرترین گزینه‌ها برای پایان دادن به هرج‌ ومرج سیاسی دراین کشور مطرح می‌باشد.


کردهای سوری برای مقابله با ترکیه دست به دامان دولت دمشق شدند

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

به گزارش ایرنا، «سیبان حمو» فرمانده کل یگان های مدافع خلق در خصوص آماده سازی ارتش ترکیه برای آغاز عملیاتی جدید در شمال شرق سوریه گفت: ما آمادگی داریم تا در مقابله با حملات نیروهای ترک، با دولت دمشق همکاری کنیم.


فعالیت های اقتصادی هلال احمر با اهداف تجاری و کسب سود نیست

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران- ایرنا- روابط عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در پی طرح ادعاهایی در خصوص فعالیتهای اقتصادی این نهاد اعلام کرد: این نهاد مردمی از انتقادات دلسوزانه استقبال می کند اما نباید با جنجال آفرینی اعتماد مردم را مخدوش کرد؛ چراکه در نهایت به زیان مردم و آسیب دیدگان از حوادث تمام می شود.


RSS
12345678910انتها
دی ان ان