جزئیات اخبار و اطلاعات

انجام مقدمات اولیه برای ادامه پروژه کمربندی شهید سلیمانی
روابط عمومی شهرداری خوی 45

انجام مقدمات اولیه برای ادامه پروژه کمربندی شهید سلیمانی

مطلب قبلی مطلب قبلی لزوم اجرای طرح پیاده راه هسته مرکزی بعنوان طرح ترافیکی با مبنای گردشگری
مطلب بعدی تشکیل جلسات تلفیقی کمیسیون‌های اداری و مالی و املاک شورای اسلامی شهر خوی تشکیل جلسات تلفیقی کمیسیون‌های اداری و مالی و املاک شورای اسلامی شهر خوی

سرپرست شهرداری خوی : انجام مقدمات اولیه برای ادامه پروژه کمربندی شهید سلیمانی

سرپرست شهرداری خوی : 

 انجام مقدمات اولیه برای ادامه پروژه کمربندی شهید سلیمانی 
 ایجاد سازمان عمران در دستور کار شهرداری
 
مهندس نصرالله پور در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از آغاز مقدمات اجرائی ادامه کمربندی شهید سلیمانی خبر داد
 
سرپرست شهرداری خوی اظهار داشت : یکی از مهمترین پروژه های دهه های اخیر اجرای کمربندی شهید سلیمانی بعنوان تکمیل کمربندی های دور شهر بود که فاز اول حد فاصل پل خاتون و همراه با احداث پروژه تقاطع آیت ا.. خوئی (ره) آغاز شده و تا جاده قطور در حدود 3 کیلومتر اجرا شد .
 
مهندس نصرالله پور گفت : آماده سازی ، زیرسازی ، جدول گذاری ، اجرای مسیر پیاده راه ، باند فضای سبز ، مسیر دوچرخه سواری امتداد کمربندی و آسفالت ریزی بخش عمده کمربندی انجام شده و بخشی از مسیر باقی مانده در پادگان ارتش نیز از سوی ارتش در حال پیگیری بوده و بزودی این بخش باقیمانده نیز به اتمام خواهد رسید .
 
سرپرست شهرداری خوی اضافه کرد : دو پل با دهانه های 10 و 13 متری نیز در طول مسیر کمربندی شهید سلیمانی احداث شده که پل اول با دهانه 10 متر در بخش فوقانی باغ دلگشا (داغ باغی) و بعنوان نقطه دسترسی به تپه شهدای گمنام و پل دوم نیز با  دهانه 13 متری در نقطه اتصال کمربندی به جاده قطور احداث شده و در حال تکمیل مراحل پایانی است . 
 
مهندس نصرالله پور افزود : پروژه فاخر کمربندی شهید سلیمانی خواهد توانست توجه خانواده ها ، مسافرین و علاقع مندان به جاذبه های طبیعی و فضاهای شهری را به خود جلب کند .
 
وی همچنین افزود : اقدامات حوزه توافقات در فاز دوم و ادامه کمربندی جاده قطور و مقدمات اجرائی این پروژه نیز در حال اجراست و قطعا با حمایت شورای محترم اسلامی شهر تلاش میکنیم با زمانبندی مناسب فاز دوم را نیز در زمان پیش بینی شده به اتمام برسانیم .
 
سرپرست شهرداری خوی همچنین اضافه کرد : درراستای بهبود و ارتقای خدمات و طبق درجه و رتبه شهرداری در تلاش هستیم تا بحث ایجاد سازمان عمران شهرداری را نیز پیش برده و با ساختار جدید عمرانی ، شاهد تحولات گسترده خدماتی در این حوزه باشیم .

اشتراک

Print
DNN