جزئیات اخبار و اطلاعات

حضور امام جمعه محترم شهرستان خوی در صحن شورای اسلامی شهر

حضور امام جمعه محترم شهرستان خوی در صحن شورای اسلامی شهر

و تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر خوی به مناسبت ۹اردیبهشت روز ملی شوراها

امام جمعه خوی با حضور در صحن شورای اسلامی شهر خوی روز ملی شوراها را به اعضای شورا تبریک گفت.
حجت الاسلام قاسم‌خانی در این دیدار ضمن تبریک و گرامیداشت 9 اردیبهشت روز ملی شوراها از تلاش شورای اسلامی شهر و شهردار خوی قدردانی کرد و گفت :بی شک زحمات شورا که برای شهروندان و آبادانی شهر انجام می‌شود جز اعمال خیر است که موجب نزول رحمت و روزی می‌شود.
حجت الاسلام قاسم‌خانی فراهم شدن فرصت خدمت در این عرصه را برای اعضای آن توفیق الهی بواسطه اراده جمعی مردم دانست و افزود :باید قدر این فرصت ها را دانست که چون ابر در گذرند.
امام جمعه خوی با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، برطرف کردن معضلات شهر، سالم سازی محیط زیست، حفظ اصالت اسلامی و ملی در ساخت و سازها، اولویت دادن به مناطق کم برخوردار، تاثیر ناپذیری از نفوذ ثروتمندان، آلوده نشدن به اسراف و هدر ندادن بیت المال و رعایت دقیق قوانین و ایجاد جو سالم و اسلامی در شهر را از ضروری ترین دستور العمل ها برای شورای شهر عنوان کرد.
چهره آرا رئیس شورای اسلامی شهر خوی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حمایت‌های امام جمعه خوی و حضور ایشان در صحن شورای اسلامی شهر گفت :با الهام از منویات رهبر معظم انقلاب و رهنمودهای مسولان شهر به خصوص امام جمعه عزیز، محرومیت زدایی و عدالت محوری اساس برنامه های شورای شهر بوده و   با اصل قراردادن مشارکت مردم در امورمدیریت شهری در صددتوسعه و آبادانی بیش از پیش شهر تاریخی و فرهنگی خوی هستیم.
در پایان این جلسه امام جمعه شهرستان با اهدای لوح روز ملی شوراها را به اعضای شورا تبریک گفت و از زحماتشان تقدیر کرد.

Print
54
DNN