جزئیات اخبار و اطلاعات

عقد تفاهم نامه آموزش خانواده بین شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوی

عقد تفاهم نامه آموزش خانواده بین شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی،  تفاهم نامه همکاری آموزش خانواده بین شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران خوی به امضا رسید .
شهردار خوی ضمن اعلام این مطلب افزود : آموزش های مختلفی در راستای تقویت فرهنگی ، اجتماعی ، هنری ، بهداشتی و تحکیم بنیان خانواده و توانمند سازی اقتصادی در خانه محله و مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان برای خانواده ها ارائه می شود .
مهندس حسن نصراله پور افزود: این آموزش ها با حضور مربیان ، کارشناسان و مشاورین مختلف و با همکاری نهاد ها و ادارات پویای شهرستان خوی صورت می گیرد و تاکنون چندین هزار نفر شهروند گرانقدر خویی در این خویی در این کلاس ها حضور داشته و همچنان با توسعه فعالیت های این مجموعه ها روز به روز با افزایش مخاطبین مواجه هستیم 
وی گفت : بیش از ۶۵ رشته تاکنون در این مجموعه ها آموزش داده شده و با همکاری سازمان محترم فنی و حرفه ای در حال گسترش این رشته ها هستیم .
شهردار خوی گفت : بر اساس توافقات صورت گرفته تفاهم نامه آموزش ویژه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران بین شهرداری خوی و بنیاد شهید و امور ایثارگران به امضا رسید که با همراهی و همکاری سازمان فنی و حرفه ای نسبت به برگزاری جلسات و کلاس های آموزش ویژه این خانواده های محترم از سوی شهرداری با حضور مربیان فنی و حرفه ای شهرستان توسط شهرداری برگزار شود .
شهردار خوی همچنین افزود : آموزش های مشابه دیگر نیز در طرح غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان که با نام طرح طراوت شهید برگزینی از سوی شهرداری خوی ، دفتر امام جمعه و ستاد برگزاری نماز جمعه و کانون مساجد در ۴ مرکز در حال برگزاریست آر سوی شهرداری برای نوجوانان این ۴ مرکز ارائه می شود .

Print
55
DNN