جزئیات اخبار و اطلاعات

چهره ای متفاوت از شهرداری در حوزه ورزش
روابط عمومی شهرداری خوی 45

چهره ای متفاوت از شهرداری در حوزه ورزش

مطلب قبلی مطلب قبلی حضور امیرسرتیپ دوم محرم صادقی فرمانده تیپ ۲۶۴ ارتش و هییت همراه در جلسه شورای اسلامی شهر خوی
مطلب بعدی اعطای جایزه مدیریت شهری اسلامی به شهرداری خوی و شهرداران منتخب کشور اعطای جایزه مدیریت شهری اسلامی به شهرداری خوی و شهرداران منتخب کشور

سرپرست شهرداری خوی : چهره ای متفاوت از شهرداری خوی در حوزه ورزش

مهندس نصرالله پور در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اعلام این مطلب افزود : شهرداری ها نقش مهمی در ارتقای شاخص های سلامت ، رفاه ، نشاط و پویای خانواده ها و جامعه دارند و شهرداری خوی نیز اقدامات متنوع و مختلف در سطوح متفاوت را درحوزه های مذکور داشته است .
 
سرپرست شهرداری خوی گفت : آموزش های گسترده ورزشی در رشته های مختلف برای بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری خوی ارائه می شود و بانوان برای رشته هایی چون فوتبال ، والیبال ، بدمینتون ، دوچرخه سواری ، یوگا ، تکواندو و ... با حضور مربیان برجسته هر رشته آموزش میبینند 
 
وی افزود : نشاط جسمی بانوان ، مشازکت های اجتماعی و فرهنگی ، توانمند سازی خانواده ها با ارائه آموزش های کاربردی و در آمد زایی چون خیاطی ، گلدوزی ، سرمه دوزی ، چرم دوزی و ... ارتقای فعالیت های هنری ، ارائه آموزش های نقاشی ، نرم افزارهای گرافیکی و ... بخشی از اهداف شهرداری در حوزه خانواده است
  
مهندس نصرالله پور افزود : تلاش میکنیم با ایجاد سازمان فرهنگی ورزشی ، گام های اساسی و زیربنایی برای گسترش فعالیت های ورزشی در سطح شهر خوی با همکاری اداره ورزش و جوانان باشیم و رشته های مختلفی را با استعداد یابی و پشتیبانی مناسب ، شاهد حضور چهره های و تیم های ورزشی مدال آور در سطح استان و کشور باشسیم .
 
وی تاکید کرد : مسابقات مفرح و ارزشمند بازی های بومی محلی بانوان نیز در راستای نشاط اجتماعی و حفظ بازی های سنتی به میراث مانده با حضور 150 نفر در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان با همکاری هیئت بازی های بومی محلی برگزار شد و تعداد 30 نفر منتخب در بیش از 12 رشته مورد تقدیر قرار گرفتند و بزودی در بخش مردان نیز بازی های بومی محلی اجرا خواهد شد .
  
سرپرست شهرداری خوی اضافه کرد : همایش بزرگ پیاده روی خانواده نیز با همکاری هیئت ورزش های همگانی اداره ورزش و جوانان طی هفته گذشته با استقبال با شکوه شهروندان برگزار شد و با توجه به عدم برگزاری برنامه های پیاده روی در سال اخیر به دلیل بیماری کرونا ، این همایش پیاده روی در هفته تربیت بدنی با حضور گسترده مردم از مقابل مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان تا پارک ملت برگزار شده و جوائز متعددی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد .
 
وی گفت : در راستای توسعه فعالیت های ورزش همگانی بزودی با حضور مربیان و کارشناسان در دو بخش آقایان و بانوان  ، ورزش صبحگاهی در پارک ملت و شیخ نوائی بصورت مستمر و روزانه اجرا می شود ، همچنین با حضور کارشناس مربی ژیمناستیک و ورزش های همگانی ، ورزش های صبحگاهی در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری بصورت روزانه در حال اجرا است .
 
سرپرست شهرداری خوی خاطر نشان ساخت : پروژه مشترک شهرداری و راه و شهرسازی استان در بخش سالن های ورزشی نیز به اتمام رسیده و در حال حاضر هماهنگی های لازم برای تجهیز سالن سرپوشیده جهت بهره برداری شهرداری و شهروندان گرامی در دست اجراست و زمین ورزشی با مساحت 12 هزار مترمربع در تخته پل نیز به یهره برداری رسیده و فعلیت های ورزشی در این زمین نیز با رشته های مختلف بزودی آغاز می شود .

اشتراک

Print
DNN