جزئیات اخبار و اطلاعات

📳۷۸۷تماس شهروندان با سامانه 137طی شهریور ماه

📳۷۸۷تماس شهروندان با سامانه 137طی شهریور ماه

🔶به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر وشهرداری خوی تعداد 787 تماس از سوی شهروندان با سامانه شهرداری طی یکماه اخیر سال جاری صورت گرفته است

بر اساس این گزارش مشارکت شهروندان در مسائل شهری، همراهی و همگامی مردم و مدیریت شهری بر اساس اعتماد بیش از پیش و بیان نکته نظرات، مطالبات و پیشنهادات از طریق سامانه تلفن 137 موجب ایجاد بانک اطلاعاتی از مشکلات شهری، طبقه‌بندی و بررسی دقیق و آماری مسایل به صورت منطقه‌ای و محله ای، زمینه سازی برای تسهیل ارتباط مردم با مدیریت شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان از سیاست‌های راهبردی این سامانه می باشد. 

باید گفت طی شهریور ماه تعداد 787 مورد تماس تلفنی از سوی مردم با سامانه 137صورت گرفته که از این تعداد 54 مورد مربوط به رفع سد معبر،41 مورد مربوط به ستاد اجرائیات و بقیه موارد شامل جمع آوری سگ های ولگرد ،مجتمع تاسیساتی ،سرویس های بهداشتی و جایگاههای CNG بوده است. 

همچنین پاسخگویی مدیران شهرداری وسازمانهای تابعه نیز به صورت هفتگی در سامانه 137 صورت میگیرد و شهروندان میتوانند بسته به نوع در خواست خود علاوه بر اعلام در این سامانه ،با مدیریت مستقیم نیزگفتگو نمایند.
 
گفتنی است شهروندان عزیز می توانند تمامی مسائل مربوط به امور شهری خود را با شماره 137شهرداری، مسائل مربوط به امداد ونجات و امور مربوط به سازمان آتش نشانی را با شماره 125 در میان بگذارند.

Print
16
DNN