جزئیات اخبار و اطلاعات

 1. 🏐تیم والیبال شهرداری خوی

  🏐تیم والیبال شهرداری خوی

  🔸️دور برگشت مسابقات سریB لیگ دسته یک آقایان کشور " جام سردار دل ها"از گروهC به میزبانی شهرستان خوی از تاریخ هجدهم بهمن ماه در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور خوی برگزار خواهد شد

  هشت تیم گروهC از هجدهم الی بیست و پنجم بهمن ماه برای صعود چهار تیم برتر گروه به دور پلی آف مسابقات باهم رقابت خواهند کرد ، که تمامی بازی های تیم والیبال شهرداری خوی راس ساعت۱۸ برگزار خواهد شد 

  برنامه بازی ها متعاقبا اعلام خواهد شد
   

 2. مهندس نصراله پور شهردار خوی:

  مهندس نصراله پور شهردار خوی:

  🔶بودجه پیشنهادی 4000 میلیارد ریالی شهرداری تقدیم شورای شهر شد

  ودجه پیشنهادی شهرداری پنجره ای تازه برای توسعه شهری 

  🔶بودجه سال 1401 –بیانگر تحولات ساختاری در شهرداری است

  مهندس نصراله پور در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از ارائه بودجه پیشنهادی شهرداری خوی برای سال 1401 به شورای شهر خبر داد.

  شهردار خوی اظهار داشت: بودجه ریزی شهرداری به مبنای مولفه های متعدد هر سال تنظیم و به شورای شهر خوی جهت تصویب ارائه می شود.

  وی افزود :بودجه سالانه شهرداری نشانگر توان کارشناسی و تفکر تخصص گرای شهرداری است و  تمام رویدادهای فرهنگی و عمرانی بر اساس بودجه مصوب اجرایی میشود .

  شهردار خوی گفت: ما امروز در شهرداری خوی بر حسب توانمندی های منابع انسانی تلاش میکنیم تا ساختارهای جدیدی برای مجموعه تعریف کنیم و این رویکرد جدید برای مجموعه تعریف شده که علاوه بر ایجاد تحولات گسترده چارت سازمانی شاهد جهش بسیار چشمگیری در تنظیم بودجه سالانه هستیم.

  وی تاکید کرد: تعریف منابع مالی کاملاً جدید بر حسب ظرفیتهای شهری ،اندیشه مدیریتی و بهره مندی از توان علمی و تخصصی کارشناسان شهرداری موجب شده تا بودجه سال 1401 با جهش چشمگیری  برای تصویب به شورای شهر ارائه شود

  مهندس نصراله‌پور اذعان داشت: بودجه سال 1401 شهرداری خوی پنجره ای تازه برای توسعه شهری  است که با تعاریف جدید درآمدی با بیش از 4 هزار میلیارد ریال تدوین و به شورای اسلامی شهر ارائه شده است. 

  وی گفت : پس از تصویب بودجه سال آتی شهرداری نشست خبری ویژه ای برای تشریح بودجه نیز برگزار خواهد شد.
   

RSS
اولین8788899092949596انتها
DNN