X

-    دیدار و گفتگوی شهردار خوی، رئیس و اعضای شورای شهر خوی با فرماندار شهرستان خوی

 

 

رئیس شورای شهر خوی در این دیدار اظهار داشت: شناسایی، بررسی علمی و اولویت بخشی به این مطالعات جهت جلوگیری از بروز خطرات و حوادث همچون سیل از مهمترین مسایلی است که می باید صورت بگیرد.

دکتر مجیدمقدم افزود: شناسایی نقاط حادثه خیز در سطح شهر نیز همچون مناطق حادثه خیر بیرون شهر از سوی نهادهای مرتبط ، ستاد مدیریت بحران ، شورای شهر و شهرداری خوی ضروری بوده و بخشی از این اقدامات انجام شده است.

وی افزود: طبیعتا تمامی شهرهای کشور با مشکلات مربوط به آبهای سطحی مواجه می باشند و ما در شهر خوی نیز شاهد چنین مشکلاتی هستیم و در این حوزه  اجرای اصلاحلات جداول و جوی های آب برای هدایت مناسب آبهای سطحی در مسیرها و نقاط حادثه ضروری است.

مقدم اضافه کرد: طبیعتا بارش های شدید باران در مقاطع مختلف سال موجب آبگرفتگی در برخی از معابر شهر می شود که باید برای کاهش مشکلات تردد شهروندان اقدامات لازم صورت گیرد.   

رئیس شورای شهر خوی گفت: انجام مکاتبات لازم از سوی شورای شهر و تشکیل جلسه ویژه برای بررسی موضوع آبهای سطحی ، خطرات احتمالی سیل و ...با حضور نهادهای مرتبط شهرستان صورت گرفته و بزودی جلسه بررسی موضوعات مذکور در شورای شهر با حضور کارشناسان و مسئولین نهادهای مرتبط تشکیل می شود.

مطلب قبلی ✴️اکبرزاده شهردار خوی : تشریح پروژه های مطالعاتی شهرداری خوی در سال 98
مطلب بعدی دیدار و گفتگوی شهردار خوی، رئیس و اعضای شورای شهر خوی با فرماندار شهرستان خوی
Print
74

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان