X
اکبرزاده شهردار خوی : - ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو بر اساس زیباسازی و ایجاد فضای جاذب شهری

اکبرزاده شهردار خوی : - ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو بر اساس زیباسازی و ایجاد فضای جاذب شهری

✅‍ اکبرزاده شهردار خوی :
- ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو بر اساس زیباسازی و ایجاد فضای جاذب شهری
- اجرای مسیر دوچرخه سواری به طول 2 کیلومتر
- بلوار شهید شرفخانلو بر مبنای ایجاد فضای جاذب شهری ساماندهی می شود
- تجلی نگاه فرهنگی و گردشگری در پروژه های عمرانی سالجاری

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو خبر داد.

شهردار خوی اظهار داشت: شناسایی نیازهای شهری، مطالعه بر اساس تفکرات انسان محور، استفاده از تجربیات متخصصین، تحول رویکردی در عرصه برنامه ریزی و طراحی پروژه ها با استفاده از مبانی شهرسازی نوین، توجه به ساختار فرهنگی شهر و تعریف چشم انداز گردشگری و فرهنگی در حوزه شهرسازی و مسیر توسعه شهر از نکات و سیاست گذاری های اصلی شهرداری در سالهای اخیر بود.

اکبرزاده افزود: زیباسازی شهری بر اساس اصول و تفکرات نوین و تلفیق و ایجاد فضاهای متناسب برای ارتباط معنوی شهروندان با ساختار شهر و ایجاد جذابیت های بصری، ایجاد پیاده روها و مسیرهای دوچرخه سواری و حضور خانواده ها در متن و بدنه اصلی شهر بعنوان ساکنین یک شهر زنده و پویا خواهد توانست در رسیدن و دست یابی به آرامش روانی و اجتماعی تاثیر بزایی داشته باشد و ما در رشد عمرانی شهر این ساست گذاری را در شهرداری پیاده سازی کردیم.

شهردار خوی گفت: پروژه های عمرانی شهرداری در سال جاری و بویژه در سال آتی تا حد ممکن بر مبنای همین تفکرات طراحی و در روند اجرای پروژه های پیش بینی شده این تفاوت و تغییر رویکرد را بیش از پیش نمایان خواهد ساخت.

اکبرزاده تصریح کرد: یکی از پروژه هایی که بر اساس رویکرد فرهنگی و گردشگری در بخش عمرانی بزودی آغاز می شود ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو است که در این پروژه، مسیر اختصاصی دوچرخه سورای به طول 2 کیلومتر طراحی شده است.

وی گفت: در 20 متر عرض پیش بینی شده در کنار بلوارشهید شرفخانلو، مسیرهای ویژه دوچرخه سواری، پیاده روی ، باند فضای سبز در طول بلوار با طراحی ویژه و مبلمان شهری اجرا می شود.

شهردار خوی گفت: استفاده از طرح های مناسب در باند فضای سبز با توجه به درختان موجود در مسیر ، پیاده روسازی و سنگ فرش ویژه مسیر پیاده رو و دوچرخه سواری و فضاهای ویژه حضور خانواده ها آغاز شد.

مطلب قبلی جایگاه جهانی سینمای ایران در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بررسی می شود
مطلب بعدی نساجی در قائمشهر پدیده را زمین گیر کرد
Print
54

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان