X
اکبرزاده شهردار خوی : - ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو بر اساس زیباسازی و ایجاد فضای جاذب شهری

اکبرزاده شهردار خوی : - ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو بر اساس زیباسازی و ایجاد فضای جاذب شهری

✅‍ اکبرزاده شهردار خوی :
- ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو بر اساس زیباسازی و ایجاد فضای جاذب شهری
- اجرای مسیر دوچرخه سواری به طول 2 کیلومتر
- بلوار شهید شرفخانلو بر مبنای ایجاد فضای جاذب شهری ساماندهی می شود
- تجلی نگاه فرهنگی و گردشگری در پروژه های عمرانی سالجاری

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو خبر داد.

شهردار خوی اظهار داشت: شناسایی نیازهای شهری، مطالعه بر اساس تفکرات انسان محور، استفاده از تجربیات متخصصین، تحول رویکردی در عرصه برنامه ریزی و طراحی پروژه ها با استفاده از مبانی شهرسازی نوین، توجه به ساختار فرهنگی شهر و تعریف چشم انداز گردشگری و فرهنگی در حوزه شهرسازی و مسیر توسعه شهر از نکات و سیاست گذاری های اصلی شهرداری در سالهای اخیر بود.

اکبرزاده افزود: زیباسازی شهری بر اساس اصول و تفکرات نوین و تلفیق و ایجاد فضاهای متناسب برای ارتباط معنوی شهروندان با ساختار شهر و ایجاد جذابیت های بصری، ایجاد پیاده روها و مسیرهای دوچرخه سواری و حضور خانواده ها در متن و بدنه اصلی شهر بعنوان ساکنین یک شهر زنده و پویا خواهد توانست در رسیدن و دست یابی به آرامش روانی و اجتماعی تاثیر بزایی داشته باشد و ما در رشد عمرانی شهر این ساست گذاری را در شهرداری پیاده سازی کردیم.

شهردار خوی گفت: پروژه های عمرانی شهرداری در سال جاری و بویژه در سال آتی تا حد ممکن بر مبنای همین تفکرات طراحی و در روند اجرای پروژه های پیش بینی شده این تفاوت و تغییر رویکرد را بیش از پیش نمایان خواهد ساخت.

اکبرزاده تصریح کرد: یکی از پروژه هایی که بر اساس رویکرد فرهنگی و گردشگری در بخش عمرانی بزودی آغاز می شود ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو است که در این پروژه، مسیر اختصاصی دوچرخه سورای به طول 2 کیلومتر طراحی شده است.

وی گفت: در 20 متر عرض پیش بینی شده در کنار بلوارشهید شرفخانلو، مسیرهای ویژه دوچرخه سواری، پیاده روی ، باند فضای سبز در طول بلوار با طراحی ویژه و مبلمان شهری اجرا می شود.

شهردار خوی گفت: استفاده از طرح های مناسب در باند فضای سبز با توجه به درختان موجود در مسیر ، پیاده روسازی و سنگ فرش ویژه مسیر پیاده رو و دوچرخه سواری و فضاهای ویژه حضور خانواده ها آغاز شد.

مطلب قبلی ‍ ‍ اولین پروژه سرمایه گذاری درمانی و تجاری و خدماتی و رفاهی در محل میدان میوه و تره بار قدیم خوی
مطلب بعدی پیام تبریک
Print
87

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان