X
دکتر مقدم در مراسم کلنگ زنی پروژه سرمایه گذاری سعدیه: سیاست گذاری و اهداف تعیین شده شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی برداشتن گام های بزرگ و تاثیر گذار در شهر خوی است

دکتر مقدم در مراسم کلنگ زنی پروژه سرمایه گذاری سعدیه: سیاست گذاری و اهداف تعیین شده شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی برداشتن گام های بزرگ و تاثیر گذار در شهر خوی است

رییس شورای شهر خوی ضمن تقدیر از حضور استاندار آذربایجان غربی در شهرستان خوی و مراسم کلنگ زنی پروژه سعدیه اظهار داشت: همواره با توجه به بررسی اقدامات و بیانات نماینده عالی دولت در استان می پردازیم اهمیت سرمایه گذاری و حمایت های صورت گرفته در این حوزه را می توان از ویژگیهای ارزشمند استاندارآذربایجان غربی برشمرد.

 

دکتر مجید مقدم افزود: مهمترین و بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شهرداری خوی که به تلاش شورای شهر و مجموعه شهرداری شکل گرفته و امروز شاهد برگزاری مراسم کلنگ زنی آن هستیم پروژه ارزشمند مجتمع تجاری،رفاهی،خدماتی و درمانی سعدیه است که پروسه ای پر فراز و نشیب اما نتیجه ای بسیار تاثیرگذار در روند توسعه شهر خوی دارد.

 

وی گفت: سیاست گذاری ها و اهداف تعیین شده شورای شهر و شهرداری خوی تعریف پروژهه های بزرگ عمرانی و رفاهی و برداشتن گام های بزرگ در عرصه های مختلف در عین حال اجرای پروژه های متعدد در سطوح مختلف بوده و نه تنها در دوره پنجم شورای شهر بلکه در آینده این شهر   نیز سرمنشا اثرات مطلوب برای شهروندان باشد.

 

وی تاکید کرد: پس از انتشار فراخوان احداث پروژه سعدیه، پیشنهادات مختلفی از سوی سرمایه گذاران ارائه شد که در نهایت، علاقمندی مهندس بهاری بعنوان سرمایه گذار خویی برای احداث این پروژه در شهر خوی و علاقه ویژه ایشان به توسعه و عمران و آبادی شهر و ایجاد فضاهای رفاهی برای مردم خوب خوی موجب شد تا امروز شاهد این رویداد ارزشمند باشیم.

 

دکتر مقدم گفت: این پروژه نمادی برای توسعه خوی و بر اساس شان نام این شهر طراحی شده و قطعا خواهد توانست تاثیرات بسیاری در رضایت مندی شهروندان در حوزه های مختلف ایجاد کند.

 

وی گفت: حفظ امانت داری برترین ایمان انسانی بوده و ما بعنوان نمایندگان شما مردم نجیب خوی در شورای اسلامی شهر خوی تلاش می کنیم تا این امانت داری با تمام باورهایمان پاس داشته شده و زمینه توسعه عمرانی و رفاهی شهر خوی را بیش از پیش رقم بزنیم و همواره شهری پویا و سرزنده داشته باشیم.

 

 

رییس شورای اسلامی شهر همچنین افزود: احداث این پروژه از یکسو موجب اشتغالزایی برای جوانان عزیز شهر خوی خواهد شد و از سوی دیگر رونق اقتصادی را نیز در پی خواهد داشت و تعدد پروژه های سرمایه گذاری بزرگی چون سعدیه و پروژه های متعدد در سطوح مختلف خواهد توانست تاثیر بسزایی در حوزه های اقتصادی شهر داشته باشد.

مطلب قبلی ✅استاندار أذربایجان غربی در مراسم کلنگ زنی پروژه سرمایه گذاری خدماتی، رفاهی،تجاری و درمانی سعدیه: شهرستان خوی روی ریل توسعه قرار گرفته است
مطلب بعدی بهاری، سرمایه گذار خویی :  تجهیزات درمانی فوق پیشرفته که از کشور #آلمان وارد مجتمع سعدیه خواهد شد
Print
263

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان