X
دومين جلسه كارگروه تخصصي ساختار، تشكيلات و بهبود روش‏هاي شهرداريهای کشور با حضور پر رنگ شهرداری خوی

دومين جلسه كارگروه تخصصي ساختار، تشكيلات و بهبود روش‏هاي شهرداريهای کشور با حضور پر رنگ شهرداری خوی

 

پيش نويس اوليه تفاهم نامه هاي همكاري ميان سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور با بانك مركزي و سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در حوزه خدمات شهري توسط #شهرداري_خوي تهيه می شود.

 

 

دومين جلسه كارگروه تخصصي ساختار، تشكيلات و بهبود روش‏هاي شهرداريها با حضور اعضاء و نمايندگان منتخب شهرداري‏ها 14 اسفند در سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور تشكيل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور، در ابتداي جلسه رشيدي شهردارخرم آباد و عباس كركهآبادي مديركل دفتر نوسازي، تحول‏اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏ها توضيحاتي در خصوص موضوعات مطرح در جلسه قبل كارگروه ارائه نمودند و سپس بسته‏هاي پيشنهادي و عملياتي شهرداري‏ها در مورد فرآيندهاي مشترك و اختصاصي به منظور اصلاح يا الكترونيكي نمودن آن‏ها و با هدف كاهش هزينه و انرژي و تسهيل و تسريع در ارائه خدمات به شهروندان و جامعه هدف و افزايش‏ بهرهوري مطرح و مورد بررسي قرارگرفت.

 

در ادامه اين جلسه مقررگرديد طرحي درخصوص ويژگيها و قابليتهاي سيستم جامع و يكپارچه اداري، مالي، بودجه و ارزيابي عملكرد شهرداريها با لحاظ نمودن نقاط قوت و ضعف توسط شهرداري خوي با همكاري شهرداري يزد تدوين و ارائه گردد.

 

 

همچنين مقرر شد پيش نويس اوليه تفاهم نامه هاي همكاري ميان سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور با بانك مركزي و سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در حوزه خدمات شهري توسط #شهرداري_خوي تهيه و در جلسه آتي ارايه و مطرح شود.

 

در ادامه شهرداري يزد نيز موظف شد طرحي پيرامون ساماندهي عوارض خودرو و ارائه تمهيدات مرتبط با حوزه فناوري اطلاعات همراه با گزارشي از فوايد و آثار مثبت اجراي اين طرح و پيش زمينه هاي لازم براي تحقق آن تهيه و ارائه نمايد.

 

 

در خاتمه جلسه مقرر گرديد پس از جمع بندي نظرات و دريافت پيشنهادهاي ساير اعضاي كارگروه و شهرداري‏ها، حداقل 3 فرآيند اختصاصي براي اصلاح يا الكترونيكي شدن انتخاب و طرح اجرايي آن توسط شهرداري كرج با همكاري شهرداري رشت تهيه شود.

 

در انتهاي جلسه مقرر شد جلسه بعدي اواخر خرداد ماه سال آينده برگزار گردد.

اين جلسه با حضور شهرداران خرمآباد، #خوي و سرپرست شهرداري يزد، معاونين و نمايندگان شهرداريهاي يزد، كاشان، رشت، خرمآباد وكرج تشكيل شد.

مطلب قبلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان منصوب شد
مطلب بعدی ری یک هتل هم ندارد
Print
66

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان