X

دیدار و گفتگوی شهردار خوی، رئیس و اعضای شورای شهر خوی با فرماندار شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مسایل مختلف مربوط به وضعیت جوی،ستاد بحران، لزوم آمادگی برای مقابله با شرایط غیر مترقبه در این دیدار مورد بحث قرار گرفت.


شهردار خوی با اشاره به اقدامات عمرانی مختلف شهرداری اظهار داشت : اقدامات گسترده ای در اصلاح کانال های آب در سطح شهر از سال 96 آغاز شده و تا کنون بخش های زیادی از جداول و کانال های آب در مناطق مختلف شهر اصلاح شده است.

محرم اکبرزاده افزود: اصلاح جداول و کانال های آب برای   اقدامات لازم در برخی از نقاط حادثه خیز و پراکنده سازی و جلوگیری از متمرکز شدن آبها در بخشی از مناطق شهر انجام شده و در سال 98 نیز این پروژه بصورت مستمر طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته در دستور کار قرار دارد.

شهردار خوی افزود: مطالعات هدایت آبهای سطحی به اتمام رسیده و برای عملیاتی ساختن این مطالعات با توجه به ویژگیهای شهری و بافت های مختلف شهر، اعتبار ویژه ای مورد نیاز است.


اکبرزاده افزود: شهرداری همکاری لازم در خصوص تامین ماشین آلات سنگین برای لایروبی و آماده سازی و اصلاح مسیرهای بروز سیل های احتمالی با ستاد مدیریت بحران داشته است.  

اکبرزاده در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: آزاد سازی بستر رودخانه قودوغ بوغان یکی از مسایل مهم در خصوص جلوگیری از خطرات مختلف در مواقع بروز سل بوده و شهرداری طی سالهای اخیر مکاتبات مختلفی در این راستا انجام داده و پیگیری لازم برای آزاد سازی بستر این رودخانه را انجام می دهد.

مطلب قبلی -    دیدار و گفتگوی شهردار خوی، رئیس و اعضای شورای شهر خوی با فرماندار شهرستان خوی
مطلب بعدی دیدار و گفتگوی شهردار خوی، رئیس و اعضای شورای شهر خوی با امام جمعه شهرستان در اولین روزهای کاری سال98
Print
72

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان