X
دیدار و گفتگوی سرمایه گذار ترک با شهردار خوی

دیدار و گفتگوی سرمایه گذار ترک با شهردار خوی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی شرکت سرمایه گذار ترکیه ای – ایرانی با شهردار  خوی دیدار و در خصوص سرمایه گذاری در شهر خوی گفتگو کرد. 

محرم اکبرزاده ضمن تاکید بر لزوم استفاده از توان بخش خصوصی داخلی و خارجی در توسعه شهری اظهار داشت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر ها بویژه در پروژه های کلان یکی از راهکارهای مهم در مسیر توسعه شهری است و شهرداریها امروز برای تسریع در روند توسعه شهر باید به سمت تسهیل سازی مسایل مربوط به سرمایه گذاری پیش بروند. 

شهردار خوی گفت: موضوع سرمایه گذاری در حوزه پسماند از مسایلی است که در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته و در کنار مدیریت پسماند بحث درآمد برای شهرداری ها نیز مطرح هست. 

وی گفت: بر اساس استفاده از ظرفیت های سرمایه ای، توان و تخصص بخش خصوصی در حال حاضر مذاکره با شرکت ترکیه ای – ایرانی برای سرمایه گذاری در حوزه پروژه مدیریت پسماند با شهرداری خوی صورت گرفت و توافق های اولیه برای سرمایه گذاری این شرکت برای پروژه مدیریت پسماند خوی و شهرهای اقماری انجام شد. 

اکبرزاده افزود: پروژه سرمایه گذاری مدیریت پسماند ظرفیت بسیار خوبی برای تولید برق و درآمدهای ناشی از آن بوده و مهمترین گام در حوزه حفظ محیط زیست می باشد که در این پروژه روزانه 200تن پسماند شهری برای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرد. 

شهردار خوی تصریح کرد: آخرین تکنولوژی تولید برق از پسماند شهری در این دیدار و گفتگو به بحث و بررسی گذاشته شد و جزییات توافق نهایی برای امضای قرارداد در جلسه مشترک بعدی که ظرف 10روز آینده تشکیل می شود بررسی خواهد شد.

گفتنی است شرکت سرمایه گذاری ترکیه ای-ایرانی اجرای پروژه های مربوط به مدیریت پسماند در شهرهای ترکیه را در کارنامه کاری خود دارد.

مطلب قبلی صنعتی که نیروی انسانی همه فن حریف می خواهد
مطلب بعدی استعفای ظریف هنوز پذیرفته نشده است
Print
102

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان