X
جلسه علنی شورای اسلامی شهر خوی در راستای بررسی نامه های مردمی برگزار شد.

جلسه علنی شورای اسلامی شهر خوی در راستای بررسی نامه های مردمی برگزار شد.

وی افزود: متاسفانه خسارتهای زیادی برای خانواده های روستاها و شهر قطور وارد شد و خوشبختانه مردم نجیب خوی مثل همیشه همت زیادی بکار بستند تا در کنار نهادهای و مسئولین پرتلاش شهرستان و استان آذربایجان غربی موجب کاهش معضلات و کمک رسانی های گسترده به مردم بخش های زلزله زده گردند.

مهندس شریف همچنین افزود: تلاش و اقدام شهرداری خوی برای اعزام ماشین آلات سبک و سنگین برای خدمات رسانی به بخش های زلزله زده قابل تقدیر بوده و بازدیدهای صورت گرفته از این مناطق نشانگر همدلی مردم و مسئولین در کاهش مشکلات مردم این بخش ها ستودنی است. 

رییس شورای شهر خوی همچنین اضافه کرد: شیوع بیماری کرونا در کشور نیز خاطرات ناگواری در اذهان مردم این سرزمین شکل داده که البته به همت خود مردم و رعایت دقیق نکات بهداشتی و عدم حضور در اماکن عمومی و کمک موثری در کاهش مبتلایان به این بیماری و کنترل آن صورت میگیرد. 

شریف گفت: قطعا همت و پشتکار مردم در توجه به نکات بهداشتی و تلاش براس همکاری های لازم با تیمهای مدیریتی پزشکی این بیماری رو پشت سر گذاشته خواهد شد. 

رییس شورای اسلامی شهر خوی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی کشور برگزار شده و به تبع آن شور و نشاط انتخاباتی شهرستانهای خوی و چایپاره نیز طی هفته گذشته ایجاد شد و ضمن آرزوی موفقیت برای منتخب نمایندگی مردم نجیب شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس، امیدواریم گامهای مهم و موثری در دوره جدید مجلس شورای اسلامی برداشته شده و برای شهرهای خوی،چایپاره نیز سرشار از تحولات فرهنگی،عمرانی،اقتصادی و اجتماعی باشد.

وی گفت: استفاده از تجربیات مسئولین دست اندرکار حوزه های مختلف و نمایندگان قبلی میتواند کمکهای تاثیرگذاری در روند تحولات شهرهای حوزه انتخابی خوی و چایپاره باشد و شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن قدردانی از تلاش نماینده فعلی مجلس این حوزه ،آمادگی لازم برای همکاری های گسترده با نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی را دارد.

مهندس شریف همچنین تصریح کرد: امیدواریم سال جدید سالی پر از شادی و نشاط برای شهروندان خوی باشد و مدیریت شهری تلاش خود را برای فراهم سازی شهری شاد در مقاطع مختلف سال خواهد نمود. 

گفتنی است در جلسه علنی شورای شهر خوی محرم اکبرزاده شهردار خوی  کلیات بودجه سال 99 شهرداری را تشریح کرده و بودجه سال آینده شهرداری را دارای اولویت های اصلی تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرا، اجرای پروژه های عمرانی جدید و بویژه برنامه ریزی لازم برای زیباسازی و مبلمان شهری و فضای سبز عنوان کرد.


*⃣ با ما همراه باشید👇👇
*⃣ @darshahrkhoy
*⃣  www.khoy.ir
صفحه اینستاگرام: 
*⃣ Instagram.com/shahrekhoy

مطلب قبلی بازدید شهرداران خوی و ارومیه به همراه بخشدار قطور و معاون سپاه پاسداران شهرستان خوی از مناطق زلزله زده بخش قطور
مطلب بعدی شهردار خوی در بازدید از مناطق زلزله زده قطور : 🔆ما در کنار خانواده های حادثه دیده هستیم
Print
135

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان