X
محرم اکبرزاده شهردار خوی : افزایش 29درصدی صدور پروانه های ساخت در بافت فرسوده طی سال 97

محرم اکبرزاده شهردار خوی : افزایش 29درصدی صدور پروانه های ساخت در بافت فرسوده طی سال 97

- صدور 390 پروانه ساختمانی در سال 97

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از صدور بیش از 390  فقره پروانه ساختمانی در سال 97 خبر داد.

 

شهردار خوی ضمن اشاره به تسهیل روند صدور پروانه ساختمانی اظهار داشت: شهرداری خوی تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با تسهیل سازی روند صدور پروانه ساختمانی، زمینه لازم  برای ساخت و ساز از سوی شهروندان را فراهم سازد.

 

اکبرزاده تاکید کرد: در سال97 تعداد 390 پروانه ساختمانی صادر شده که نسبت به سال 96 از افزایش 15درصدی برخوردار بوده است.

 

شهردار خوی گفت: در مجموع 110500 متر مربع مساحت کلی  عرصه و 146هزار متر مربع زیر بنای پروانه های صادره در سال 97 بوده است.

 

وی تصریح کرد: تعداد واحد مسکونی  پروانه های ساختمانی صادره در سال گذشته 823 واحد بوده که نسبت به سال 96 بیش از 200 واحد مسکونی پروانه ساخت بیشتری صادر شده و 26 درصد افزایش داشته است.

 

وی همچنین اضافه کرد:  تعداد پروانه های صادره سال 97 در بافت فرسوده 112 بوده و در این بخش نیز با افزایش 29 درصدی گام خوبی در حوزه صدور مجوزهای ساخت و ساز برای بهسازی بافت فرسوده برداشته شد.

 

اکبرزاده گفت: 21884متر مربع مساحت عرصه و 42615 متر مربع مساحت زیربنای پروانه های صادره در بافت فرسوده طی سال 97بوده که در مساحت عرصه 37 درصد و  در مساحت زیربنا 20 درصد افزایش بوده است.  

 

شهردار خوی با اشاره به روند افزایش صدور پروانه های ساختمانی افزود: شهر خوی دارای 392هکتار بافت فرسوده مصوب بوده، با تسهیل سازی لازم شاهد افزایش خوبی در حوزه پروانه ساختمانی در بافت فرسوده بودیم و در سال 98 نیز این روند با توجه به حمایت شورای اسلامی شهر و تصویب تعرفه های متناسب با مناطق شهری و اعمال تخفبف عوارض صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده تلاش می کنیم شهروندان عزیز از روند تسهیل سازی بیشتری در ساخت و سازهای بافت فرسوده استفاده نمایند.

 

مطلب قبلی پیام تبریک
مطلب بعدی فرارسیدن ماه شعبان المعظم ، اعیادشعبانیه ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) گرامی باد
Print
210

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان