X
نگاهی به پروژه های عمرانی شهرداری خوی در پایان هفته اول آذرماه

نگاهی به پروژه های عمرانی شهرداری خوی در پایان هفته اول آذرماه

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی با اشاره به پروژه های عمرانی شهرداری اظهار داشت: فاز اول پروژه احداث الِمان تپه شهدای گمنام با پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد در حال اجرا بوده و محوطه سازی، اجرای سنگ فرش، تاسیسات،اجرای سنگ نمای رواق ها و الِمان به اتمام رسیده و جانمایی گنبد نیز صورت گرفته و در حال حاضر مراحل پایانی این پروژه در فاز اول طی می شود.

وی افزود: تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) نیز با پیشرفت فیزیکی 30 درصدی در حال اجرا بوده و 38 ستون تا ارتفاع بیش از 4 متر اجرا شده و آرماتور بندی بخشی از ستونها برای مرحله جدید بتن ریزی در حال اجراست.

شهردار خوی گفت: بازدیدهای مستمر از روند اجرای پروژه صورت می گیرد و تلاش می کنیم تا طبق زمانبندی صورت گرفته این پروژه اجرا گردد.

اکبرزاده گفت: عملیات خاکبرداری، خاکریزی، زیرسازی و آماده سازی کمربندی ضلع غربی نیز با پیشرفت فیزیکی بیش از 30 درصد در دست اجرا بوده و احداث پل با دهانه 10 متری در مسیر کمربندی نیز با پیشرفت فیزیکی 65 درصد در حال اجراست.
 شهردار خوی  گفت: پروژه های عمرانی روزمره شهرداری در راستای بهبود معابر سطح شهر در طول سال طبق برنامه اجرایی تعیین شده انجام می شود و پروژه جدول گذاری در حال حاضر در کوچه قصاب زاده در خیابان جانبازان، بن بست نوری 10 در 16 متری نوری و روبروی دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

شهردار خوی  اضافه کرد: پروژه زیرسازی و آماده سازی و تسطیح نیز در بن بست بهار یک در کوچه امیرالمومنین(ع)، کوچه درخشان، کوچه میثاق5،کوچه گلهای 5  در دست انجام می باشد.

اکبرزاده همچنین افزود: پیاده روسازی و اجرای پروژه سنگ فرش نیز در حال حاضر در در بلوار شهید مختار پور و بلوار آزادگان اجرا می شود.

مطلب قبلی آگهی فراخوان عمومی مشارکت و سرمایه گذاری در احداث مجتمع تجاری و خدماتی و درمانی سعدیه( نوبت اول )
مطلب بعدی تصاویر زیبایی از پاییز در پارک بانوان خوی
Print
450

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان