X
پیام نوروزی شهردار خوی

پیام نوروزی شهردار خوی

بسمه تعالی

 

بهار شکوفایی طبیعت و پیام آور تحولات  زندگی است. طراوات و سبزی، رویش و زندگی دوباره و تفکر انگیز  حاصل اراده الهی است در هر بهاری که به انسان هدیه می کند. آنچه که از بهار می توان آموخت بازخوانی اندیشه ها و بازنشاندن اصالت انسانی در نگرش های درونی است. آنچه که در ذات خلقت و برای تجلی اراده حضرت باریتعالی مقدر شده است.

در سالی که گذشت علیرغم روزهای تلخ آغازین و دغدغه های پایانی سال 98 که مشکلات مختلفی برای کشور مقدس ایران اسلامی و مردم عزیز پیش آمد تلاش کردیم با در نظر گرفتن مشکلات اقتصادی موجود، در ابعاد مختلف خدمتگذاری به شهروندان عزیز و توسعه شهری مسیر تازه ای پیموده شود و مردم نجیب خوی شاهد تحولات عمرانی و فرهنگی باشند و خداوند متعال را شاکرم که گام های خوبی در عرصه های عمرانی، فرهنگی، خدماتی و مدیریت منابع مالی و انسانی در شهرداری خوی برداشته شد.

بهاری دیگر در حال رسیدن است و در سال جدید و با پشت سر گذاشتن  معضلات فعلی مربوط به بیماری شایع شده ، پروژه های متعدد و مختلفی در عرصه های مختلف و در راستای توسعه شهر دارالصفای خوی پیش بینی شده و تلاش مجموعه مدیریت شهری بر حول جاری شدن تحولات و اندیشه های توسعه گرا بوده و سال 99 سالی مهم در چرخه توسعه عمرانی، گردشگری، زیباسازی و فرهنگی شهر خوی خواهد بود.

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به حضور همه شهروندان گرامی، شورای محترم اسلامی شهر، مسئولین و مدیران گرانقدر کشور، استان و شهرستان خوی، همچنین پرسنل سخت کوش خانواده بزرگ شهرداری خوی  تبریک  وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای همه خدمتگزاران ملت شریف ایران و شهر تاریخی خوی مسئلت می نمایم.

محرم اکبرزاده – شهردار خوی

مطلب قبلی پیام تبریک نوروزی رئیس شورای اسلامی شهر خوی
مطلب بعدی گزارش تصویری/ برخی از اقدامات نوروزی شهرداری خوی
Print
239

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان