X
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر خوی به مناسبت 27اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر خوی به مناسبت 27اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

 

در این پیام آماده است:

 

بسمه تعالی

 

جهان امروز جهانی فرامرزی است . جهانی که می توان به یقین گفت ارتباطات  در بالاترین میزان تاثیرگذاری خود هستند و بزرگترین برآیند اندیشه دهکده جهانی به دلیل همین ارتباطات گسترده ،موثر و سرشار از هنر،اخلاق، توانمندیهای علمی و اندیشه های اجتماعی است.

 

 27 اردیبهشت ماه که بعنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده، بیانگر اهمیت،جایگاه و نقش ارتباطات بین نهادهای مختلف جامعه و مردم است. روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان، نقشی مهمی در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان دارد و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار می کند و تعالی می بخشد.

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان این عرصه ارتباطات، تلاشگران روابط عمومی های نهادهای شهری، روابط عمومی های شهرداری های شهرستان بویژه همکاران روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی که در امر اطلاع رسانی از کارکردها و برقراری ارتباط موثر بین این نهادها و شهروندان، تلاش مستمر و موثری داشته و دارند تبریک گفته و از خداوند متعال توفیقات بیشتر و موفقیت سربلندی مسئلت دارم.

 

غلامعلی شریف

رئیس شورای اسلامی شهر خوی

 

مطلب قبلی پیام تبریک شهردارخوی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
مطلب بعدی شهردارخوی اظهار داشت: مطالعات اختصاصی پیاده راه سازی هسته مرکزی صورت می گیرد
Print
226

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان