X
پیام تبریک شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

پیام تبریک شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

بسمه تعالی

 

ایران اسلامی پس از انقلاب شکوهمند فرهنگی یکی از پر چالش ترین کشورهای جهان بوده و روزها و لحظه های بسیار سرنوشت سازی را تجربه کرده است. ایمان و باور و شهادت طلبی  در سایه هدایت داهیانه امام خمینی(ره) رهبر فقید و پیر فرزانه جماران توانست حادثه های عظیمی را در این کشور خلق کرده و توجه جهانیان را به سوی ایران جلب کند.
 هشت سال دفاع مقدس از بزرگترین حماسه های جهانی بوده و قطعا آزاد سازی خرمشهر بعنوان یکی از مهمترین جریانهای دوران اوایل جنگ توانست نشانگر شهادت طلبی جوانان و پیرمدان و زنان این کشور را نشان دهد.  حفظ و حراست از مرزها و آزاد سازی خرمشهر اراده ملت ایران بود و جهاد در برابر استعمار و کشورهای اروپایی از همان روزها رنگ دیگری گرفت و در این حماسه عظیم فرزندان برومند شهر خوی نیز حماسه آفرینی کردند.

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای معزز دوران دفاع مقدس، سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را به همه رزمندگان، ایثار گران، خانواده های شهدا، رهبر انقلاب و همه مردم شریف ایران و شهروندان مومن و با با صفای خوی تبریک گفته و از خداوند متعال عزت روزافزون برای مردم و شکوه و عظمت بیشتر برای کشور عزیزمان ایران خواستاریم.

 

مدیر یت فرهنگی اجتماعی

و شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی

مطلب قبلی استمرار پروژه ساماندهی محوطه کلیسای سورپ سرکیس
مطلب بعدی برگزاری نمایشگاه آثار هنرمندان خوی در نگارخانه ساختمان شورای شهر خوی
Print
248

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان