X
قرارداد بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شهرداری خوی در چهل سال اخیر  امضا شد

قرارداد بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شهرداری خوی در چهل سال اخیر امضا شد

‍ ✅قرارداد بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شهرداری خوی در چهل سال اخیر امضا شد


محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از امضای قرارداد بزرگترین پروژه سرمایه گذاری عمرانی، رفاهی چهل سال اخیر خوی خبر داد.

شهردار خوی اظهار داشت: تحولات شهری در عرصه های فرهنگی، عمرانی و رفاهی دارای مولفه های مختلفی است که با هدف گذاری و تدوین چشم انداز بلند مدت شکل می گیرد.

اکبرزاده با اشاره به روند توافقات صورت افزود: امروز شاهد امضای قرارداد پروژه ای هستیم که خواهد توانست بعنوان بزرگترین پروژه سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی شهرداری خوی، مهمترین زمینه تحولات عمرانی،رفاهی،خدماتی و درمانی خوی بوده و با توجه به حجم پروژه بزرگترین پروژه عمرانی شهرداری خوی در طول نیم قرن گذشته باشد.

شهردار خوی افزود: عرصه ملکی این پروژه بیش از 10هزار مترمربع و زیر بنای آن 60400 متر مربع بوده و برای اولین بار در تاریخ شهرداری، پروانه ساخت برای چنین پروژه ای صادر می شود.

وی تاکید کرد: این پروژه دارای دو طبقه پارکینگ به وسعت 17255 متر مربع بوده که برای پارک 600خودرو احداث می شود و طبیعتا با توجه به اینکه احداث و یا ایجاد پارکینگ خودرو در شهر از جمله وظایف شهرداری است احداث پارکینگ با این وسعت در بخش مرکزی شهر قطعا تاثیر بسزایی در کاهش معضلات ترافیکی داشته و یکی از مولفه های ارزشمند این پروژه است.

اکبرزاده گفت: طبقات اختصاصی خدماتی،تجاری، شهربازی و رفاهی خواهد توانست بخش زیادی از نیازهای شهروندان در این حوزه ها را تامین نماید.

شهردار خوی اذعان داشت: یکی از مولفه های ارزشمند دیگر این پروژه احداث طبقه درمانی است که با توجه به طراحی های صورت گرفته خواهد توانست یکی از مهمترین گام های لازم در رفع مشکلات درمانی و ساماندهی این حوزه برداشته شود از سوی دیگر با عنایت به افزایش فضا و مراکز درمانی در خوی و راه اندازی این طبقه ویژه شاهد تحولات خوبی در خصوص جذب و توسعه توریسم درمانی خواهیم بود.

وی گفت: مدت زمان اجرای این پروژه 4 سال بوده و در کنار این مجموعه عظیم خدماتی، درمانی، رفاهی و تجاری، ساختمان ایستگاه آتش نشانی شهرداری نیز در دو طبقه به مساحت 1000 متر مربع طی یکسال اول پس از عقد قرارداد احداث می شود.

گفتنی است قرارداد پروژه سرمایه گذاری مجتمع بزرگ تجاری،خدماتی،رفاهی و درمانی سعدیه روز دوشنبه 26 فروردین ماه با حضور غلامرضا بهاری سرمایه گذار خویی مقیم تهران در محل دفتر محرم اکبرزاده شهردار خوی به امضا رسید.

❇️ با ما همراه باشید👇👇
✳️@darshahrkhoy

مطلب قبلی تشکیل جلسه علنی روز شنبه شورای اسلامی شهر خوی با حضور اعضای شورا و شهردار خوی
مطلب بعدی ‍ ‍ اولین پروژه سرمایه گذاری درمانی و تجاری و خدماتی و رفاهی در محل میدان میوه و تره بار قدیم خوی
Print
126

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان