X
رییس کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر خوی : بررسی تفریغ بودجه سال 97 سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری

رییس کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر خوی : بررسی تفریغ بودجه سال 97 سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری

 

  • بررسی تفریغ بودجه سال 97 شهرداری خوی
  • تقدیر از مجموعه مالی شهرداری خوی

 

رییس کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورا و شهرداری خوی اظهار داشت:  تفریغ بودجه هر سال شهرداری تا آخر اردیبهشت‌ماه سال بعد به شورای شهر ارائه  شده و شورای شهر نیز باید نسبت به بررسی و تصویب آن اقدام می کند.

 

دکتر مرتضی شهسوار اضافه کرد: گزارش تفریغ بودجه نظارت جدی شورای شهر بر عملکرد شهرداری است که با بررسی آن از یک طرف درآمدهای وصولی قطعی را با ارقامی که پیش‌بینی کرده بود مقایسه کند و در برنامه‌ریزی‌های آینده نیز از آن استفاده کند و از طرف دیگر میزان عدول و تجاوز شهرداری از پرداخت هزینه‌ای از اعتبارات پیش‌بینی شده را کنترل کند.

 

وی افزود: با بیان اینکه با بررسی‌های انجام شده و در پی اجرای بند ۱۲ ماده ۸۰ قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شوراهای شهر، گزارش حسابرس منتخب شورا در مورد تفریغ بودجه شهرداری به عنوان سند می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد، گفت: گزارش تفریغ بودجه سال 97 شهرداری در کمیسیون اداری مالی و بودجه شورای شهر با حضور اعضای کمیسیون و مدیر مالی شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.

 

رییس کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر خوی همچنین افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته بر اساس تفریغ بودجه سال 97 سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خوی، بودجه پیشنهادی این سازمان برای سال 97  در بخش درآمدهای سازمان بیش از 90درصد  تحقق یافته و بر اساس درآمدهای این سازمان تلاش شده که هزینه های آن نیز کاهش یابد.

 

 

دکتر شهسوار همچنین  از عملکرد مجموعه مالی شهرداری خوی تقدیر کرد.

 

وی افزود: در بخش دیگری از جلسه کمیسیون اداری مالی و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر عملکرد مالی منتهی به ماه های تیر و مرداد سال جاری نیز  و تعیین حسابرس برای بررسی عملکرد مالی شهرداری و سازمانهای تابعه مورد بررسی قرار گرفت.

 

مطلب قبلی محرم اکبرزاده شهردار خوی : آغاز پروژه تصویربرداری تصاویر پاناراما 360 درجه از شهر خوی
مطلب بعدی برگزاری کلاس های آموزش خیاطی و زبان انگلیسی برای خانواده ها و دانش آموزان در خانه محله شهرداری خوی
Print
214

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان