X
رییس شورای اسلامی شهر خوی : نقش پایانه مرزی و جاده رازی در رشد شهر خوی حایز اهمیت است

رییس شورای اسلامی شهر خوی : نقش پایانه مرزی و جاده رازی در رشد شهر خوی حایز اهمیت است

به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری خوی جلسه علنی این شورا با حضور اعضا،فرماندار خوی و شهردار خوی در صحن جلسات شورای شهر برگزار شد.

 

رییس شورای اسلامی شهر خوی در ابتدای این جلسه اظهار داشت: امیدواریم در روزهای حزن و اندوه ماه محرم، دلهای مومنین به لطفا و عنایت الهی بیش از پیش آرام و قرار گرفته و از لحظه لحظه نیایش ها و عزاداریهای این ماه عزیز و شهادت سالار شهیدان کربلا و یاران جاوادانه اش بهرمند شده باشیم.

 

رضا ایماندار افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی با توجه به جایگاه مردمی خود، همواره در تمامی زوایای اجتماعی،مذهبی و فرهنگی همچنین رفاه بیش از پیش شهروندان نقش مهمی ایفا می کنند.

 

 

وی گفت: در دوره پنجم شورای اسلامی شهر نیز گام های مهمی برداشته شده و تلاش کردیم تا در تمامی تصمیم گیریهای این دوره نیز اولویت همیشگی تفکرات جمعی، شهروندان بودند و متناسب با شناخت نیازها، قدم های خوبی برداشته شد.

 

 

وی تاکید کرد: با توجه به همین نگاه و تفکر جمعی تلاش می کنیم تا روز به روز گام های بیشتر و بزرگتری برداریم.

 

رییس شورای شهر خوی افزود: جلسات متعددی با مسئولین شهرستانی و استانی در بخش ها و موضوعات مختلف تشکیل شده و امروز با توجه به روند اجرای پروژه آرامگاه شمس تبریزی، مجموعه اعضای شورای شهر و شهرداری خوی مصمم به پیگیری تمامی رویدادهای این پروژه بعنوان مطالبه مردمی و مدیریت شهری از مراجع ذیربط هستیم و قطعا آمادگی کاملی برای واگذاری احداث و بهره برداری پروژه آرامگاه شمس به شهرداری وجود دارد.

 

وی تصریح کرد: مطمنا با توجه به همت و تلاش های مجموعه مدیریتی شهرداری همانطوری که در پروژه های دیگر نیز گام های خوبی برداشته شده در این پروژه نیز با حمایت قاطع اعضای محترم شورا، شهرداری خواهد توانست این پروژه را نیز اجرا و به سرانجام برساند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: جاده خوی مرز رازی (قطور) با توجه به ویژگیهای این پروژه آزاد راه بوده و پایانه مرز رازی نیز یکی از زیباترین و پیشرفته ترین پایانه های کشور خواهد بود و نقش این جاده و پایانه در توسعه خوی و رشد اقتصادی،گردشگری و حوزه های مختلف حایز اهمیت است.

مطلب قبلی نگاهی به بخشی از اقدامات شهرداری خوی در دهه اول ماه محرم
مطلب بعدی آسفالت ریزی تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره)
Print
106

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان