X
رییس شورای شهر خوی: استقرار سامانه های الکترونیکی شهرداری خوی در جلسه علنی شورای شهر بررسی شد

رییس شورای شهر خوی: استقرار سامانه های الکترونیکی شهرداری خوی در جلسه علنی شورای شهر بررسی شد

رئیس شورای شهر خوی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی عبادات برای اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، ماهی برای تزکیه، رسیدن به آرامش قلبی انسانهاست و تلاش های خدمت گذاران مردم در تحقق رضایتمندی آنها رنگی دیگر و حس معنوی وضف  ناپذیری دارد.

 

دکتر مجید مقدم افزود: ارائه خدمات شهرداری بصورت الکترونیکی از سیاست گذاریهای مهمی است که می تواند گام مهمی در روند رسیدن به شهر هوشمند باشد.

 

وی اضافه کرد: در سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر خوی طی سال جاری، استقرار سامانه های الکترونیکی شهرداری خوی با حضور شهردار خوی و کارشناسان فن آوری و اطلاعات شهرداری  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

رییس شورای شهر خوی افزود: ارائه خدمات الکترونیکی، افزایش سرعت ارائه خدمات برای شهروندان، شفاف سازی و دسترسی به اطلاعات  بخش های مختلف شهرداری و گام برداشتن در مسیر شهر هوشمند از سیاست گذاریهای شورای شهر و شهرداری بوده و می توان گفت از مهمترین دستاوردهای این دوره با تلاش مجموعه شهرداری در تحقق این هدف ارزشمند است.

 

وی تاکید کرد: توسعه زیرساخت های نرم افزاری موجب افزایش رضایتمندی شهروندان بوده و هوشمند سازی کلیه محاسبات و پرداختیهای شهروندان، امکان افزایش نظارت، دسترسی به اطلاعات املاک، ایجاد سامانه الکترونیکی شهروندان برای کاهش مراجعات حضوری شهروندان به شهرداری، کاهش زمان پاسخگویی و امکان دسترسی شهروندان به بخش های مختلف شهرداری با تنوع خدماتی قابل ارائه  بر مبنای توسعه زیرساخت های نرم افزاری و سامانه های هوشمند شهرداری امکان پذیر می شود.

 

دکتر مقدم افزود: امکان راه اندازی سیستم جامع گردشگری مجازی خوی نیز با ویژگی شهرنمای سامانه هوشمند شهرداری ممکن می شود و پس از استقرار سامانه های هوشمند شهرداری، گام های خوبی در این حوزه بویژه در معرفی جاذبه های گردشگری خوی برداشته می شود.

مطلب قبلی نگاهی به برخی از دوره ها و کلاس های تشکیل شده در خانه محله شهرداری خوی
مطلب بعدی مراسم کلنگ زنی بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شهر خوی
Print
183

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان