X
رییس شورای شهر خوی : -	نهم اردیبهشت ماه و روز ملی شورای های اسلامی نشانگر اهمیت و جایگاه این شوراها در ورند تحقق مطالبات مردمی است

رییس شورای شهر خوی : - نهم اردیبهشت ماه و روز ملی شورای های اسلامی نشانگر اهمیت و جایگاه این شوراها در ورند تحقق مطالبات مردمی است

- ظرفیتهای تاریخی و طبیعی خوی و چایپاره می تواند در رشد اقتصادی و فرهنگی شمال غرب موثر باشد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی جلسه فوق العاده شورای شهر به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراهای اسلامی تشکیل شد.

 

رییس شورای اسلامی شهر خوی در این جلسه که با حضور شهردار خوی و نماینده منتخب مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده بود اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماهی پر از معنویت و شور الهی است و برکت این ماه عزیز در زندگی انسانها جاری می شود.

 

مهندس غلامعلی شریف ضمن تبریک روز نهم اردیبهشت ماه به اعضای شوراهای اسلامی و اعضای شورای شهر خوی افزود: نهم اریبهشت ماه برای ارج نهادن به خرد جمعی، اندیشه مشترک و پاسداشت جایگاه والای شورای اسلامی شهر تحت این عنوان نام گذاری شده است.

 

وی افزود: رشد و شکوفایی جوامع بشری بویژه جوامع اسلامی از تفکرات و خرد جمعی شکل می گیرد و آنچه که بعنوان دستاوردهای ماندگار و سازنده در زندگی بشری ذکر می شود در سایه تلاش جمعی و پیمودن راهی بوده که مشورت شکل دهنده آن بوده است.

 

رییس شورای شهر خوی تاکید کرد: خوشبختانه امروز با توجه به همسویی و نگاه جمعی شکل گرفته  از ابتدای دوره پنجم شورای اسلامی شهر و همت و تلاش شهرداری  شاهد اجرای پروژه های مختلف خرد و کلان ، ازائه خدمات بهتر برای شهروندان هستیم و چهره مدیریتشهری امروز متفاوت تر شده است.

 

شریف اضافه کرد: طبیعتا استفاده از تمام طرفیتهای مدیریتی شهرستان، استفاده از ظرفیتها و قوانین مختلف جاری و تلاش نماینده منتخب مردم شریف خوی و چایپاره در پارلمان کشور، وحدت نگاه و همراهی بیش از پیش سازمانها و نهادهای شهری، هدف گذاری مناسب برای توسعه، ایجاد تحولات، توسعه تعاملات و ارتباطات نمایندگان منتخب مردم در شورای اسلامی شهر و مجلس شورای اسلامی کشور شهر خوی با تحولات خوبی موجه خواهد شد و قطعا برکات این تحولات نیز از دید مردم و افزایش رفاه شهروندان،رشد اقتصادی و فرهنگی دور نخواهد بود.

 

رییس شورای شهر خوی تصریح کرد: یکی از مهمترین مسایل مربوط به شهرستان های خوی و چایپاره موضوع سد آغ چای و تامین آب شرب این شهرستانهاست که بویژه با توجه به لزوم تامین زیرساخت های حوزه آب برای کاهش دغدغه مردم و اجرای برنامه های بلند مدت، لزوم پرداخت به این موضوع بیش از پیش و اولویت بخشی به آن است که امیدواریم نماینده متحرم منتخب مردم در این مسیر گام های اساسی بردارند.

 

وی خاطر نشان کرد: شورای شهر و شهرداری خوی بطور جدی پیگیر مطالبات مردمی در حوزه شهری است و طبیعتا همفکری و همراهی بیش از پیش منتخبین مردم در شورای شهر و مجلس شورای اسلامی و ارائه بازخوردها، مطالبات ، نیازهای شهری، تلاش برای اصلاح قوانین و استفاده از فضای فکری متناسب جهت رشد و عمرانی ،فرهنگی، گردشگری و تامین زیرساخت های شهر در کاهش مشکلات مردم اثر بخش خواهد بود.  

 

رییس شورای شهر خوی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شهرستانهای خوی و چایپاره دارای مزیت های نسبی فراوانی بوده و وجود آثار تاریخی متعدد، منابع انسانی ارزشمند و فرهیخته و شخصیت های برجسته در حوزه های مختلف ملی و بین المللی می تواند با هدف گذاری مناسب می تواند هم زمینه سرمایه گذاریهای متنوع  و جلب مشارکتهای مختلف را فراهم سازد هم در رونق شهرستان و منطقه شمال غرب کشور اثرگذار باشد.

 

مطلب قبلی شهردار خوی: تولید برنامه های تصویر محور فرهنگی
مطلب بعدی رفع خطر و ایمن سازی یکباب مغازه در شرف ریزش در خیابان امام از سوی شهرداری خوی
Print
207

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان