X
ساماندهی ورودی بیمارستان آیت الله خویی(ره) از سوی شهرداری خوی

ساماندهی ورودی بیمارستان آیت الله خویی(ره) از سوی شهرداری خوی

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری از اجرای پروژه ساماندهی ورودی بیمارستان آیت الله خویی(ره) خبر داد.

 

محرم اکبرزاده اظهار داشت: بیمارستان آیت الله خویی(ره) از مهمترن پروژه های عمرانی و درمانی شهر خوی طی دهه های گذشته بود که مردم و مسئولین و حضور موثر دولت در تکمیل آن به بهره برداری رسیده و امروز یکی از مهمترین مراکز درمانی بویژه در مبحث درمان بیماران کرونایی شمال استان آذربایجان غربی است.

 

وی همچنین ساماندهی ورودی بیمارستان آیت الله خویی (ره) را یکی از پروژه های ارزشمند شهرداری خوی عنوان کرده و افزود: شهرداری خوی از نیمه دوم سال گذشته محوطه سازی و ساماندهی محدوده و محوطه این بیمارستان را در دستور کار قرار داد.

 

شهردار خوی گفت: محوطه سازی، جدولگذاری، ایجاد باند پیاده رو، ایجاد باند و فضاهای سبز محوطه، بخشی از زیرسازی و آماده سازی پارکینگ و مسیرآن طی سال گذشته انجام شده و ساماندهی ورودی، سنگ فرش بخشی از محوطه و اجرای پله های ورودی بیمارستان نیز از هفته گذشته در دست اجراست.

 

وی همچنین افزود: عملیات زیرسازی آماده سازی مسیر و پارکینگ اختصاصی بیمارستان آیت الله خویی(ره) نیز از اواخر سال گذشته آغاز شده  و همزمان با ساماندهی ورودی انجام می شود.

 

شهردار خوی گفت:  دیوار کشی محدوده بیمارستان نیز از بخش های دیگر عمرانی پیش بینی شده در محدوده بیمارستان آیت اله خویی(ره) است طی هفته جاری و با آغاز پروژه های عمرانی شهرداری در دست اجراست.

 

 

وی همچنین گفت: با احداث مسیر کندرو حد فاصل پلیس راه تا ورودی تفرجگاه کوهستان شهرداری در راستای ساماندهی ورودی های شهر، تابلوهای راهنمایی و هشدار دهنده ویژه این بیمارستان و مسیر مذکور نصب شد.

مطلب قبلی آغاز پروژه های متعدد عمرانی شهرداری خوی
مطلب بعدی شهردار خوی : - آغاز عملیات آسفالت ریزی رمپ ها ولاین های تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره)
Print
98

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان