X
شهردار خوی : -	آغاز عملیات آسفالت ریزی رمپ ها ولاین های تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره)

شهردار خوی : - آغاز عملیات آسفالت ریزی رمپ ها ولاین های تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره)

تعریف پروژه های عمرانی در مسیر ورودی شهر با نگاه جامع عمرانی-گردشگری

 

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خوی با اشاره به روند اجرای تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) اظهار داشت: پروژه تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) با طی مراحل تکمیلی خود از روند اجرای مناسبی برخوردار بوده و در حال حاضر بخش ای مختلف این تقاطع به اتمام رسیده است.

 

محرم اکبرزاده گفت: یکی از مولفه های توسعه شهری تعریف پروژه های ماندگار در راستای نیازهای شهری و توجه به انسان محوری و ایجاد جاذبه های شهری و داشتن نگاه جامع عمرانی است و طبیعتا این پروژه ها می توانند جلوه ای متفاوت به شهر داده و حتی نقش بخشی از شناسه های شهری را برعهده گیرند.

 

شهردار خوی گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) یکی از جذابترین ،متفاوت ترین و بزرگترین پروژه هایی است که خواهد توانست با طراحی بسیار جذاب خود، خواهد توانست یکی از مولفه های معرفی شهر خوی باشد و از مهمترین ویژگیهای این تقاطع غیر همسطح در کنار کمربندی شهید سپهبد سلیمانی تبدیل یک پروژه عمرانی به یک جاذبه شهری  است.

 

وی گفت: ایجاد جاذبه های گردشگری و زیباسازی ورودی شهر، مسیر آیت الله خویی(ره) ، زیباسازی و ایجاد جاذبه های شهری و گردشگری در تفرجگاه کوهستان شهرداری مشرف بر بلوار و در ادامه آن تقاطع غیر همسح آیت الله خویی(ره) و نورپردازیهای طراحی و پیش بینی شده در این خط سیر ورودی شهر جلوه بسیار جاذب و متفاوت خلق می کند .

 

مهندس اکبرزاده تاکید کرد: مهمترین جلوه این مسیر جاذب تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) است که قطعا جلوه ای با شکوه خواهد داشت و قطعا این خط سیر جاذب شهری با تعریف جامع صورت گرفته، از نگاه صرف عمرانی خارج شده و پروژه های عمرانی را با جاذبه های گردشگری ترکیب شده است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روند اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) افزود: احداث رمپ ها و لاین های این تقاطع غیر همسطح به اتمام رسیده و در حال حاضر رفته رفته شاهد شکل گیری جلوه های متفاوت این تقاطع غیر همسطح هستیم.  

 

وی افزود: احداث 4 راست گرد، زیرسازی، جدول گذاری رمپها، لاین های رفت و برگشت و نصب بخشی از قرنیزهای تقاطع غیر همسطح به اتمام رسیده و لاین های زیرین آن نیز در دست اجرا بوده و جدول گذاری این لاین ها نیز انجام می شود.

 

شهردار خوی گفت: تلاش می کنیم تا با شتاب مناسب مراحل پایانی تقاطع را طی کنیم و امروز شاهد قیرپاشی برای آماده سازی علمیات آسفالت ریزی بودیم.

 

اکبرزاده گفت: آسفالت ریزی رمپ ها و لاین های تقاطع طی روزهای آینده انجام می شود و مراحل تکمیلی و نصب علایم هشدار دهنده، نرده های کناری و نورپردازی این تقاطع نیز در دستورکار قرار دارد.

مطلب قبلی ساماندهی ورودی بیمارستان آیت الله خویی(ره) از سوی شهرداری خوی
مطلب بعدی پیام تبریک شهردار خوی به مناسبت روز ملی شوراهای اسلامی شهر
Print
129

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان