X
شهردار خوی : استمرار روند احداث باغ تاریخی دلگشا

شهردار خوی : استمرار روند احداث باغ تاریخی دلگشا

 

محرم اکبرزاده ضمن تشریح بخشی از پروژه های عمرانی در دست اجرای شهرداری اظهار داشت: مهمترین ویژگی پروژه های عمرانی در سال جاری توجه ویژه به بخش گردشگری،سیمای شهری و پروژه هایی با نگاه جامع انسان محوری است.

 

شهردار خوی افزود:  بخشی از پروژه های عمرانی در دست اجرا تکمیل پروژه هایی هستند که می توان گفت فضاهای شهری جدیدی برای شهر خوی ایجاد خواهد شد.

 

وی افزود: پروژه احیای باغ تاریخی دلگشا از سال گذشته آغاز شده و احداث مسیر 30متری ورودی باغ به همراه ایجاد و توسعه شبکه آبیاری ،جدول گذاری و ایجاد فضای سبز به همراه پله های ورودی باغ بر حسب تصاویر باقی مانده از باغ اجرا شده و در حال حاضر ادامه روند اجرای پروژه احیای باغ دلگشا از اوایل ماه جاری آغاز شده است.

 

اکبرزاده گفت: دیوار کشی و احداث دیوارهای باغ با استفاده از سنگ ها به شیوه دیوارهای قدیمی در دست اجراست .

 

وی افزود: تلاش می کنیم تا با ایجاد شرایط مناسب عمارت معروف باغ دلگشا را نیز با استفاده از توان بخش خصوصی و سرمایه گذاری احداث کنیم.

 

شهردار خوی افزود: یکی از ویژگیهای پروژه های در دست اجرای شهرداری در این منطقه شهر ایجاد دسترسی های ارتباطی بین تپه شهدای گمنام، باغ تاریخی دلگشا و کمربندی ضلع غربی شهر بوده که با توجه به ایجاد فضاهای شهری و تفریحی و گردشگری در این مجموعه، جاذبه های گردشگری و فضای شهری جدیدی برای شهروندان و مسافرین ایجاد خواهد شد.

مطلب قبلی پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری خوی / گزارش تصویری 1
مطلب بعدی احداث ساختمان آموزشی و مدیریت پارک ترافیک خوی
Print
231

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان