X
شهردار خوی:  برپایی ایستگاه های راهنمای مسافر در ورودی های شهر

شهردار خوی: برپایی ایستگاه های راهنمای مسافر در ورودی های شهر

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری از همت شهرداری برای جلوه آرایی شهر خوی برای استقبال از بهار سخن گفت.

 

محرم اکبرزاده اظهار داشت: ایام عید وروزهای آغازین سال جدید فرصت مناسبی است برای معرفی ظرفیت های گردشگری خوی برای مسافرین و گردشگران و شهرداری خوی برای همین منظور 3 پایگاه ویژه نوروزی برای راهنمای مسافرین در سه نقطه از ورودیهای شهر  آماده سازی و برپا کرده است.

 

 شهردار خوی گفت: در این ایستگاه ها نقشه های راهنمای گردشگری و بسته های فرهنگی به همراه پذیرایی برای مسافرین ارائه می شود

 

وی افزود:  پایگاه های نوروزی همچون سال گذشته در جنب پلیس راه ، میدان هواشناسی و ابتدای جاده قطور برپا شده و با استقبال مسافرین مواجه شدند .

 

اکبرزاده گفت: در سال جاری تلاش کردیم تا در جلوه آرایی شهری و ایجاد نمادهای نوروزی تنوع بیشتر مد نظر قرار دهیم

 

وی گفت: طرح های نو و جدید حجمی و نماد های نوروزی برای سال جاری با تنوع بیشتری در سطح شهر نصب شده و الِمان تکم بعنوان نماد یکی از رسوم و آیین های قدیمی خوی در ورودی نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی در آرامگاه شمس نصب شده است.

 

وی تاکید کرد: برخی از طرح های سال گذشته مناسب ایام نوروز بهسازی و نصب شدند.

 

شهردار خوی گفت: شهر خوی با دارا بودن طبیعت زیبا و آثار مختلف تاریخی توان و مزیت های نسبی کم نظیری برای جلب توجه مسافرین و گردشگران داشته و تلاش می کنیم تا برنامه های مختلفی در این راستا به اجرا بگذاریم .

 

وی تصریح کرد: نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی نیز در محوطه  آرامگاه شمس تبریزی با ارایه صنایع مختلف دستی،هنرهای سنتی،غذاهای بومی،لباس های سنتی و عروسک،کتاب و محصولات فرهنگی، عرقیات، صنایع دستی نقره، هنرهای تجسمی،و .. برپا شده  است.

 

وی گفت: امسال در نمایشگاه صنایع دستی آرامگاه شمس علاوه بر توزیع نقشه ها و بروشورهای گردشگری غرفه ویژه پذیرایی از مسافرین نیز پیش بینی شده است.

 

 

گفتنی است: نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی  از ابتدای سال جدید تا 14 فرودین ماه برای بازدید علاقمندان و مسافرین  برپا خواهد بود.

مطلب قبلی برپایی نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی در آرامگاه شمس
مطلب بعدی طراحی و انتشار بیش از 5هزار نسخه نقشه راهنمای گردشگری و بروشور معرفی خوی - توزیع بین مسافرین و گردشگران
Print
194

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان