X
شهردار خوی در بازدید از مناطق زلزله زده قطور :   🔆ما در کنار خانواده های حادثه دیده هستیم

شهردار خوی در بازدید از مناطق زلزله زده قطور : 🔆ما در کنار خانواده های حادثه دیده هستیم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، محرم اکبرزاده شهردار خوی به همراه شهردار ارومیه و بخشدار قطور از مناطق و روستاهای زلزله زده قطور بازدید کرد.

شهردار خوی در دیدار و گفتگوی خود با مردم حادثه دیده روستاهای قطور ضمن ابراز همدردی با این خانواده ها و آروزی سلامتی برای حادثه دیدگان اظهار داشت:  با توجه به اینکه اسکان موقت خانواده های حادثه دیده انجام شده شهرداری خوی هم با تمام تجهیزات برای آواربرداری همکاری خواهد داشت. 

اکبرزاده افزود:  از آغاز فرایند کمک رسانی به مناطق زلزله زده شهرداری ماشین آلات سبک و سنگین برای همکاری در کمک رسانی به این منطقه اعزام کرد. 


 شهردار خوی افزود: خوشبختانه روند کمک رسانی به خانواده ها در حال گسترش بوده و ما نیز در تامین وسایل و لوازم گرمایشی برای روستاهایی که بیشتر تخریب شدند کمک رسانی خواهیم کرد.


وی همچنین ضن قدردانی از همراهی مردم گفت: با توجه به وقوع زلزله سنگین در این منطقه و مشکلات بسیاری که خانواده ها با روبرو شدند مردم نجیب شهرستان به کمک رسانی برای این خانواده ها پرداختند و باید برای هدفمند بودن این کمکها، مردم با گروه های خدمات رسان همکاری داشته باشند تا موضوع کمک رسانی با هدفمندی و سرعت بیشتری صورت بگیرد و طبیعتا ما در کنار خانواده های روستاهای زلزله زده هستیم.

مطلب قبلی جلسه علنی شورای اسلامی شهر خوی در راستای بررسی نامه های مردمی برگزار شد.
مطلب بعدی اقدامات و آماده سازیهای گسترده فضای سبز شهرداری خوی برای استقبال از بهار
Print
116

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان