X
شهردار خوی در گفتگو با پایگاه شهرداری خوی: توسعه امامزاده سید بهلول (ع) موجب رشد گردشگری مذهبی خوی خواهدشد

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه شهرداری خوی: توسعه امامزاده سید بهلول (ع) موجب رشد گردشگری مذهبی خوی خواهدشد

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی اظهار داشت: شهر تاریخی خوی با دارا بودن چهره های برتر حوزه دینی و شخصیت های برجسته مذهبی همواره وجهه پر رنگی در جریانهای مذهبی کشور داشته و پرورش و حضور انسانهای اندیشمند حوزه دینی در خوی، ظرفیت های بسیاری را برای ایجاد خط سیر گردشگری مذهبی درشهر فراهم ساخته است.

 

شهردار خوی گفت: امامزاده سید بهلول(ع) از چهره های مطرح مذهبی است که آرامگاه ایشان در شهر خوی بوده و آرامگاه وی در متمرکزسازی فعالیتهای دینی در دورانهای مختلف اهمیت داشته و امروز یکی از اولویت های مدیریت شهری تلاش اجرای طرح توسعه امامزاده می باشد که در این راستا اقدامات مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است.

 

اکبرزاده افزود: توسعه امامزاده می تواند در برگزاری مراسم های مذهبی شهرستان در سطوح مختلف استانی و حتی کشوری پر اهمیت باشد و طبیعتا فضای بسیار مناسبی برای رشد گردشگری مذهبی در خوی و استان آذربایجان غربی ایجاد می کند.

 

وی تاکید کرد: با توجه به جلسه مشترک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی، آموزش و پرورش شهرستان و شهرداری طی روزهای اخیر، آخرین راهکارهای اجرای پروژه مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر اساس مصوبات این جلسه طرح های پروژه توسعه فضای داخلی امامزاده بزودی از سوی سازمان اوقاف استان ارائه خواهد شد.

 

شهردار خوی همچنین گفت: با اجرای طرح توسعه طبیعتا صحن امامزاده بسیار بزرگتر خواهد شد.  

مطلب قبلی توزیع رایگان ماسک در 5 نقطه از شهر خوی از سوی شهرداری خوی و دفتر نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس
مطلب بعدی اکبرزاده شهردار خوی : 🔆توزیع 15هزار ماسک رایگان بین شهروندان
Print
154

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان